Płomienna Łapa,
(Zaginiony)


Data rejestracji: 16.12.2018
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 02.02.2023, godzina 11:32
Status: Offline

Informacje o Płomienna Łapa,
Dołączył: 16.12.2018
Ostatnia wizyta: 24.02.2020 00:49
Razem postów: 93 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Płomienna Łapa,
Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie.
Otoczony, obmyślaj plany. Zagrożony śmiercią, walcz.

  
Dodatkowe informacje o Płomienna Łapa,
Grupa: grom.gif
Wygląd: Niewiele łączy go z kociakiem, którym był kiedyś... choć czy na pewno? Bardzo urósł, już teraz widać, że w przyszłości będzie się zaliczał do najwyższych kotów w Klanie Gromu, jako, że przerasta większość swych rówieśników o głowę. Jego błękitnoszare oczy przybrały kolor czystego złota, wspaniale współgrającego z krótkim, płomiennorudym, pręgowanym futrem. Nos i opuszki łap kocura mają obecnie brzoskwiniowy odcień, natomiast za długie pazury, nadal tak ostre i długie jak kiedyś, których terminator nadal nie potrafi schować do końca. Bardzo zeszczuplał, nie został na nim nawet ślad kocięcego tłuszczyku, jego sylwetka składa się teraz z samych mięśni.
Mistrz: Trzmiela Gwiazda
Płeć: Kocur
Matka: Nakrapiany Liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony Kieł [NPC]
Partner: Brak
Charakter: Rudzielec generalnie prawie się nie zmienił. Odwaga i ciekawość są u tego kocura dominującymi cechami, tak jak kiedyś. Jest też jeszcze ambitniejszy niż dotąd, a to w połączeniu z pewną dozą bezwzględności, jakiej nabrał, sprawia, że może być... niebezpieczny. Złotooki nabrał jednak pewnej powagi i rzadko myśli o zabawie, skupiony na treningu. Interesuje się kotkami, wobec, których jest szarmancki i ujmująco grzeczny; lubi flirtować.
Skupia się głównie na sobie i swoich pragnieniach, nie dbając za bardzo o innych, choć dla członków rodziny i kotów, które są mu bliskie, może zrobić wyjątek.
Nie obchodzą go zasady i jest gotów łamać wszelkie zakazy, jeśli może to posłużyć jego celom. Uwielbia przygody i ryzyko, jest też wytrwały i łatwo się nie poddaje. Bywa uparty i gdy wyznaczy sobie cel, dąży do niego nie zważając na trudności. Wiele szalonych pomysłów przebiega przez jego umysł i dużo dzikich marzeń czeka na spełnienie.
Statystyki - lvl: 1
Siła: 6
Zręczność: 5
Szybkość: 5
Zmysły: 4
HP: 60
Wytrzymałość: 40
EXP: 0/100