Śliwkowa Pestka

Data rejestracji:
15.02.2019
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
27.01.2022, godzina 00:08
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
28.04.2021 09:16
Razem postów:
736 (1 postów dziennie | 0,18 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
14 (0 wątków dziennie | 0,16 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
16 Sekund
Klan:
rzeka.gif
Księżyce:
44 [XII]
Wygląd:
Kotka posiada czarne futerko, naznaczone w niektórych miejscach białymi znaczeniami, znajdującymi się na pyszczku, piersi, przednich i tylnych łapach jak i częściowo również na brzuchu. Jak już o kolorze, to i o długości futerka! Odziedziczyła ją bowiem po swojej matce Kosiczce, co oznacza, że najdłuższej sierści nie ma. Jej budowa jest dość przeciętna, nie za chuda, nie za gruba i masywna. Po prostu przeciętna. Na razie ślepia młodej córki Głogowego Cienia są pół-wybarwione, a przez dawny niebieski, z jakim otworzyła swoje ślepia, przebija się już docelowy zielono-żółtawy kolorek. Dlaczego zielono-żółty? Oczy Głogówny są bowiem dość specyficzne. Ich kolor w większym znaczeniu zależy od padającego słońca, chociaż zazwyczaj zachowują one kolor świeżej, zielonkawej trawki.
Mistrz:
Kosowa Pieśń
Płeć:
kotka
Matka:
Kosowa Pieśń
Ojciec:
Głogowy Cień
Partner:
już nic nie wie...
Charakter:
Ten mały, niewinny kwiatuszek w końcu urósł, jednak jej charakter nie uległ drastycznej zmianie. Śliwka w dalszym ciągu jest tą cichą, nieśmiałą i naiwną kotką, jednak z wiekiem doszło parę cech, które tak mocno nie odznaczały się wcześniej. Bardzo szybko się stresuje i zawstydza. Tak właściwie, bardzo łatwo a się doprowadzić ją zarówno do paniki i chęci ucieczki jak i do płaczu. Wystarczy jedynie odpowiednio dobrać słowa, unieść głos czy wykonać względem niej, nieco gwałtowniejszy ruch; Owocówka już jest gotowa do ucieczki. Najczęściej takie zachowanie przejawia przy kotach obcych, a zdecydowanie najczęściej przy kocurach! Jej nikła pewność siebie objawia się przy bliskich czy młodszych kotach, które zna już dłużej i wie na czym stoi. Niestety przez wiele nieprzyjemnych sytuacji ma wiele blokad, które stara się stopniowo pokonywać, chociaż nie widzi zbyt wielu postępów. Pomimo nieśmiałości, jest bardzo opiekuńcza, troskliwa i okropnie szybko się przywiązuje. A co gorsza; odkąd ukończyła trening, przejawia pracoholizm. Czarno-biała mogłaby pracować do upadłego!
Jednak pod delikatną, uroczą czy niewinną skorupą kryje się również nieco inna wersja Owocówki; w sytuacjach które dotyczą bezpośrednio jej rodziny, staje się wygadana, odważna i ostra. Na całe szczęście, nie zdarza się to za często.
Multikonta:
Popielny Żar, Lisi Wrzask, Pęknięta Łapa [KC], Cyprysowa Łuska [KG] | Dynia [GK]
Statystyki - lvl:
5
Siła:
9
Zręczność:
16
Szybkość:
12
Zmysły:
8
HP:
80
Wytrzymałość:
60
EXP:
65/400
Interwencja MG:
tak