Motyl...
(Zaginiony)


Data rejestracji: 07.03.2019
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 29.05.2024, godzina 02:35
Status: Offline
Informacje o Motyl...
Dołączył: 07.03.2019
Ostatnia wizyta: 04.01.2022 23:16
Razem postów: 193 (0 postów dziennie | 0,04 procent wszystkich postów) (Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 3 (0 wątków dziennie | 0,03 procent wszystkich wątków) (Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 57 Minut, 10 Sekund
Sygnatura użytkownika Motyl...
[Obrazek: cYUDAYj.gif]
Odwaga nie polega
=na NIEodczuwaniu strachu, ale=
N A umiejętności działania _M_I_M_O_ niego.
  
Dodatkowe informacje o Motyl...
Grupa: grom.gif
Wygląd: Rude, klasycznie pręgowane futro kocura jest bardziej zadbane niż kiedykolwiek. Kąpiele i opieka ludzi sprawiła, że wygląd Motyla bardzo mocno się zmienił. Nie jest już wychudzony i wymizerniały. Nabrał ciała i wygląda teraz jak prawdziwy kocur, a nie szkielet. Choć nadal nie jest umięśniony to wygląda zdecydowanie bardziej "zdrowo". Gdyby spojrzeć na kocura z tyłu, nie przypominałby już on dawnego drobnego Motylka. Tylko i wyłącznie pysk dawał jasno do zrozumienia kim jest. Oczy nadal pięknie zielone nie utraciły swojego wewnętrznego blasku. Paź Królowej dorósł i zmężniał.
Mistrz: Rozerwane Ucho/Łani Krok
Płeć: Kocur
Matka: Nakrapiany Liść [NPC]
Ojciec: Ukruszony Kieł [NPC]
Partner: Nie jest pewien kto i jak!
Charakter: Zmiany w życiu rudzielca nadchodzą z taką prędkością jak mysz uciekająca przed kotem. Jeszcze niedawno członek klanu Gromu. Dziś, samotnik z wyboru. Po ucieczce z domu wiedział, że już nigdy tam nie będzie mógł powrócić. Ale nie czuł się tam dobrze. Potrzebował zmian.
I zmiany nadeszły. Życie przez kilka księżyców w domu dwunogów, pokazało mu inną perspektywę. Dzięki temu, że znalazł tam spokój i ciszę, mógł wreszcie przestać się bać. Potrzebował tego. Teraz już odnalazł swój sens życia, i niczego więcej nie szuka. Wie czego potrzebuje. Choć spędził większość czasu w wygodach "pieszczocha&", nie zatracił chęci polowań i wychodzenia na dłuższe wyprawy. Czym więc jest dla niego strach, który gnębił go przez większość życia? To jego siła. Jest zdecydowanie bardziej pewny siebie. Zdecydowanie odważniejszy. Choć zapewne gdzieś tam w głębi nadal skrywa "strachy" przeszłości, to dziś o nich zapomniał. Pragnie normalnego życia, gdzie demony przeszłości są daleko za nim.
Multikonta: Cichy Wiatr [*]
Statystyki - lvl: 2
Siła: 6
Zręczność: 8
Szybkość: 5
Zmysły: 7
HP: 55
Wytrzymałość: 55
EXP: 30/150