Polny Chwast
(dekadencja)


Data rejestracji: 19.05.2019
Data urodzenia: 12.12.2002 (20 lat)
Czas lokalny: 03.12.2023, godzina 04:28
Status: Offline

Informacje o Polny Chwast
Dołączył: 19.05.2019
Ostatnia wizyta: 01.12.2023 21:33
Razem postów: 1 347 (1 postów dziennie | 0,29 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 47 (0 wątków dziennie | 0,48 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 2 miesięcy, 4 Tygodni, 2 Dni

Sygnatura użytkownika Polny Chwast

ʙʀʜɪɴ` ɪɴ, ʙʀʜɪɴ`
ʜ ʏ ʙɴ? Y sʟ ɴ?
ʏ ғʟɪɴ` ʀɪɢʜ? Y ғʟɪɴ` ʀ?
ʜ ʀ ʏʀ ɪs? Wʜʀ ʀ ʜʏ ɴ?

ʏ ʙɪʟ ʙ, ʏ ʙɪʟ ʟɪғ
ʏ ʟs ʏʀ ғʀɪɴs, ʏ ʟs ʏʀ ɪғ  
Dodatkowe informacje o Polny Chwast
Grupa: Gwiezdni
Księżyce: 113
Wygląd: Jest tęgi, a jego sylwetka postawna, choć nie ociężała. Ma bardzo przeciętny wzrost, kark masywny, żuchwę wyraźną, a grzbiet twardy i mocny. Silne ciało pokrywa gęsta, często zmierzwiona, długa sierść. Kolorem zbliżona do jasnego brązu, przecinana czarnymi zawijasami, w niektórych miejscach ustąpiła bieli, na grzbiecie nosa w postaci małej, podłużnej plamki, żuchwie, gardle, gdzie po odstępie pojawia się na piersi i brzuchu, a także na obu piętach, w prawej przedniej łapie na nadgarstku, w lewej zaś tylko okala palce. Ma poskręcane wibrysy, ponad którymi widnieje para łagodnych, zielono-żółtych oczu. Uszy ma stosunkowo małe, szeroko osadzone, kończą je czarne pędzle. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda groźnie z aparycji, choć daleko mu do poważnego, surowego kota.
Mistrz: Płomykówkowy Lot 【*】
Płeć: kocur
Matka: Jaskółczy Głos 【*】
Ojciec: Iglasty Grzbiet 【*】
Partner: Ostry Kwiat
Charakter: Z wiekiem i doświadczeniem stał się bardziej stonowany i spokojny, choć wciąż momentami w jego ślepiach nie trudno dostrzec energii i radości z życia - tak potrafi w odpowiednich momentach zachować powagę, zagryźć zęby, lub ugryźć się w język. Kot o pełnym empatii, ciepłym wnętrzu, który z nikim celowo nie szuka zwady, który stara się jak tylko może aby nie popełnić żadnej gafy, który nie zawaha się skoczyć w ogień za swoimi klanowiczami. Jego wierności wobec Klanu nie da się w żaden sposób podważyć. Myśli racjonalnie, analizuje, czasami gubi się we własnych myślach, ale jedynie dlatego, że nie do końca jeszcze wie, co jest najlepsze dla niego i dla Klanu, choć bardzo stara się ufać swojemu sercu, które częściej bierze górę nad rozumem. Szczery, powoli uczy się stanowczości i powoli dorasta do pełnienia roli przywódcy, co spadło na niego niczym grom z jasnego nieba. Nie boi się wziąć odpowiedzialności za swoje błędy, ale próbuje ich nie popełniać. Nie stroni od towarzystwa, pomimo obowiązków zawsze znajdzie czas na rozmowę, spróbuje udzielić pomocnej rady lub wskazówek. Zawsze stara się wszelkie konflikty rozwiązywać pokojowo, nie czynami, a rozmową. Jest w nim jednak mnóstwo obaw i lęków, którym nie pozwala wyjść na zewnątrz i ujrzeć światła dziennego.
Multikonta: niedźwiedzi ryk & bagienna łapa [cień]
Statystyki - lvl: 9
Siła: 29
Zręczność: 15
Szybkość: 11
Zmysły: 8
HP: 100
Wytrzymałość: 80
EXP: 〈 165 / 500 〉
MED EXP: 〈 0 / 100 〉
Discord: skeo#5499
Interwencja MG: tak
Zaimki: ona/jej
Trwałe urazy: odgryziona zewnętrzna małżowina lewego ucha; głębokie blizny po lisich zębach na prawej przedniej łapie; długie, ciągnące się niżej blizny na gardle; brak 3/4 ogona
Płeć: Kobieta