Jasna Kropla
(oaza spokoju)


Data rejestracji: 23.05.2019
Data urodzenia: 29.08.2006 (16 lat)
Czas lokalny: 28.01.2023, godzina 10:52
Status: Offline

Informacje o Jasna Kropla
Dołączył: 23.05.2019
Ostatnia wizyta: 11.01.2023 23:49
Razem postów: 834 (1 postów dziennie | 0,19 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 18 (0 wątków dziennie | 0,19 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 2 Dni, 13 Godzin, 57 Minut

Sygnatura użytkownika Jasna Kropla
[Obrazek: 23703409_o6B5QeW6CXMIKXV.png?1595784866]
[Obrazek: C0LNyCl.gif]
we're far apart in every way
but
you're the best part of my day
and sure
as i breathe the air
i
know we are the perfect pair ̖́-

6e6cf0 ⟶ ➛

  
Dodatkowe informacje o Jasna Kropla
Wygląd: Kocica przede wszystkim schudła. Jest absolutnie przeciętnej sylwetki na ten moment. Jej łapy nadal są masywne i dosyć umięśnione. Ogon kocicy nie urósł od jej terminatorskiego życia i nie stał się nagle długi. Nadal jest dosyć krótki, lecz nikt jej go nie odgryzł, więc jego długość jest dosyć rozsądna. Głowę ma okrągłą i pełną. Tak samo miłą dla oka jak wiele księżycy temu. Pysk za to ma dosyć drobny z różowym noskiem niczym guzikiem. Oczy są w głębokiej i ciepłej barwie zieleni, które przybierają jeszcze cieplejszy ton dzięki charakterowi kocicy. Uszy stojące zawsze do góry są raczej niewielkie. Jej futro nie odstaje już jak w przeszłości. Dalej gęste i krótkie, zawsze przylega do ciała ułożone. Może czasem w niektórych miejscach gdzie nie domyje się Kropelka lekko odstaje. Barwę dalej ma niebieską rozjaśnioną na lekko kremowy odcień na brzuchu, szyi, łapach ogonie i pysku oraz przeplataną tygrysimi pręgami a jakże niebieskimi. Na dolnej wardze posiada bliznę.
Mistrz: Topniejący Lód
Płeć: kotka
Matka: Kukułcze Jajo [*]
Ojciec: Chrzanowy Korzeń [*]
Partner: Mknąca Zawierucha
Charakter: Jasna Kropla jest niczym oaza spokoju. Zawsze spokojna, pogodna. Po obozie chodzi zawsze z wysoko uniesionym ogonem i pogodnym uśmiechem. Podczas rozmów zachowuje opanowany ton głosu. Samo wymienianie zdań z innymi jest czymś co bardzo lubi. Nie przepada za byciem samemu. Bez przyjaciół czułaby się bardzo szybko samotna i przybita. Jej życiowym mottem jest nie martwić się. Kropelka słynie z szybkim radzeniem sobie z przykrymi wydarzeniami w jej życiu. Owszem na początku będzie mieć parę nieprzespanych nosy, ale nie wiele księżycy później wraca do normalności. Klan Cienia jest dla niej ważny, wypełnia swoje obowiązki jak najbardziej przykładnie. Uwielbia polować, co często widać po tym, że w tym celu potrafi w ciągu dnia wyjść parę razy. Nie przesadza już z tym jednak, bo kiedyś była niemożliwą pracoholiczką. Nie jest za bardzo ambitna, nie marzy jej się być podziwianą czy posiadać wysoką rangę. Od młodych lat uwielbiała być w cieniu i nie wystawać z szeregu. Jej największym marzeniem od księżycy terminatroskich jest po prostu założyć kochającą się rodzinę. Tyle jej do życia potrzeba. Bliscy, których może kochać.
Multikonta: Wełna [KG] | Żurawinowy Nos [M], Promienna Łapa.[GK], Bogatka [M], Mysia Łapa..[GK], Złota Rybka [GK], Ostrokrzewowa Łapa [GK]
Statystyki - lvl: 5
Siła: 12
Zręczność: 17
Szybkość: 7
Zmysły: 9
HP: 80
Wytrzymałość: 60
EXP: 080/400
Discord: brivi#1496
Interwencja MG: tak
Zaimki: ona/jej
Trwałe urazy: blizna na dolnej wardze
Płeć: Kobieta