Dzika Wiśnia

Data rejestracji:
06.06.2019
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
08.12.2021, godzina 02:06
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
09.09.2021 22:24
Razem postów:
185 (0 postów dziennie | 0,05 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
3 (0 wątków dziennie | 0,03 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
41 Sekund
Księżyce:
27 [VI]
Wygląd:
Dzika Łapa za bardzo się nie zmieniła. Urosła może troszeczkę, lecz dalej jest o wiele niższa od swoich towarzyszy. Jej oczy już na stałe stały się żółte, a jej pysk o wiele bardziej się wydłużył. Na jej ciele nie powstały żadne pręgi, cętki czy białe oznaczenia, i chyba tak już zostanie do końca jej dni. Sierść krótka i czarna. Pazurki i kły jednak urosły jej, i teraz są pokaźnie długie, jak na swój wiek.
Mistrz:
Orle Skrzydło, Cyprysowa Łuska (naprawiła nieporządki!!)
Płeć:
kotka
Matka:
Mokry Kwiat
Ojciec:
Podniebny Lot
Partner:
życie jeszcze młode~
Charakter:
Kotka trochę dorosła od czasów, gdy była nie wielkim, trzy księżycowym kociakiem. Jednak czy Wisienka potrafi być poważna, musicie już sami ocenić. Jest na pewno problematyczna, ponieważ zawsze stawia na swoim, i nie daje za wygraną. Wciąż jednak uwielbia się bawić, rozrabiać i szukać przyjaciół. Towarzyska jest dalej, chętnie spędza czas z przyjaciółmi, czy rodzeństwem. Do nauki stara się przykładać, jednak wiecznie jest głową w chmurach, dlatego ciężko o chwili skupienia w jej wykonaniu. Jest ona miła dla wszystkich bez wyjątków, i ciężko u niej o rangę wroga. Zawsze wybacza, choćby nie wiem co, a do pomocy rwie się pierwsza.
Multikonta:
Promienna Mordka [KG], Bawełniana Nić, Cisowa Łapa [KRz], Bzyczek [KC] | Dzika Wiśnia [NPC], Nagietkowa Łapa [GK], Gorejący Świt [NKT]
Statystyki - lvl:
2
Siła:
6
Zręczność:
9
Szybkość:
5
Zmysły:
7
HP:
65
Wytrzymałość:
45
EXP:
115/150
Discord:
wiśnia#4351
Interwencja MG:
tak
Płeć:
Brak