Kwitnąca Łapa.

Data rejestracji:
14.09.2019
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
08.12.2021, godzina 03:12
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
01.03.2021 19:46
Razem postów:
204 (0 postów dziennie | 0,05 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Księżyce:
32 (I)
Wygląd:
Niegdyś najpiękniejsza, dzisiaj trud odcisnął się na całym jej ciele. Wciąż dba o swój wygląd, wręcz obsesyjnie, jednak jej długie, czarne futro, kiedyś takie miękkie i lśniące, zmatowiało, a kołtuny pojawiają się z zastraszającą łatwością. W jej złocistych, okrągłych oczach odbija się determinacja i zmęczenie, a przez czarny nos przechodzi drobna blizna. Pomimo wszystkich trudów jakie przeszła jej ciało wciąż zachowuje okrągłe kształty, chociaż zapasy tłuszczu wydają się pomału wyczerpywać. Gdzieś pod tą czarną plątaniną, w okolicach prawego barku, znajduje się całkiem spora, szarpana blizna, którą jednak dość dobrze ukrywa futro.
Mistrz:
Węglowy Pył, Chaotyczny Lot
Płeć:
kotka
Matka:
Zaśnieżona Ścieżka
Ojciec:
Wilk (Bursztynowy Wschód)
Charakter:
Kwiat zna swoja wartość. Kwiat jest wytrwała. Kwiat ma dość.
Z wysoko uniesionym pyskiem kroczy przez świat, absolutnie pewna, że jest najlepsza z nich wszystkich. Jest gotowa by zacząć wydawać polecenia i być słuchana. Wręcz nie może się doczekać, by znów pokazać każdemu ze swojej rodziny i znajomych, gdzie ich miejsce. Jej oczy, chociaż w tak ciepłym kolorze zdają się promieniować zimnem. A może to tylko zmęczenie? Niedożywienie? Może.
Kwiat nauczyła się również cenić samotność i ciszę. Możliwość zaszycia się w kącie i obsesyjnego czyszczenia futra uznaje za błogosławieństwo. Będąc w ciągłym ruchu, próbując odnaleźć drogę do domu, nie mogła sobie na to zbyt często pozwolić.
Ale gdzieś pod tym wszystkim wciąż jest tylko dzieckiem nagle wyrwanym z domu. Samotną kotką, która tęskni za mamą i rodzeństwem, chociaż nigdy nie powiedziałaby im tego prosto w twarz.
Multikonta:
Pochmurny Sen (GK), Zbożowa Łapa (KRz), Chłód (KG)
Statystyki - lvl:
3
Siła:
8
Zręczność:
11
Szybkość:
8
Zmysły:
5
HP:
70
Wytrzymałość:
50
EXP:
5/200
Interwencja MG:
tak
Płeć:
Brak