Płotkowy Potok

Data rejestracji:
07.11.2019
Data urodzenia:
15.04.2004 (17 lat)
Czas lokalny:
20.01.2022, godzina 22:24
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
15.11.2021 01:12
Razem postów:
449 (1 postów dziennie | 0,11 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
8 (0 wątków dziennie | 0,09 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
5 Dni, 1 Godzina, 23 Minut
Klan:
Rzeka
Księżyce:
42 [sierpień]
Wygląd:
Z wiecznie nierozgarniętej kupy futra stała się naprawdę śliczną kotką! Posiada długie rudo-bure futro wraz z tygrysimi pręgami, o które bardzo dba w wolnym czasie. Widnieje na nim również kilka białych znaczeń, a mianowicie na brodzie, końcówkach łap i brzuchu. Wzrostem nie dominuje, choć jest trochę wyższa od przeciętnego kota. Z figury nie jest ani chuda, ani też gruba, o tak gdzieś pomiędzy. Jej charakterystyczne iskrzące radością oczy przygasły, lecz jednak wciąż zachowały swój piękny bursztynowy kolor. Idealnie wraz z nimi komponują się spore uszka oraz długie białe wibrysy.
Mistrz:
Niedźwiedzi Kieł [*]
Płeć:
kotka
Matka:
Wydmowy Wiatr
Ojciec:
Głogowy Cień? [*]
Charakter:
Jej wieczna energia zdecydowanie przygasła, pozostawiając za sobą inną Płotkę, niż za czasów, gdy była wszystkiego ciekawym terminatorem. Wojowniczka zdała sobie jak bardzo niebezpieczne i ryzykowne jest życie w tej randze, nie zawsze usłane uśmiechami czy ciepłą zwierzyną. Zdecydowanie woli, gdy ktoś przejmuje za nią inicjatywę. Nie radzi sobie pod presją otoczenia, a gdy zdała sobie z tego sprawę, porzuciła bezsensowne marzenia o zostaniu przywódczynią. Nawet zaczęła kwestionować, czy rzeczywiście zasłużyła na rangę wojownika. Jednak od najgorszych myśli powstrzymują ją przyjaciele, dzięki którym całkowicie nie zamknęła się w sobie. Mogłaby oddać życie za klan, a zrobiłaby to bez najmniejszego wahania, gdyby na szali wisiało zdrowie jej najbliższych. Mimo tego wszystkiego wciąż się ciepło uśmiecha i prze do przodu, płynąc w zgodzie z klanowym prądem.
Multikonta:
Niknący Płomień [kc] | Ciepła Łapa [kw] | Rozłupany Mak [nkt]
Statystyki - lvl:
4
Siła:
14
Zręczność:
11
Szybkość:
8
Zmysły:
6
HP:
75
Wytrzymałość:
55
EXP:
60/300
Discord:
Madziaziel#2137
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
ona/jej
Trwałe urazy:
szpetna, ogromna i rozległa blizna na szyi po pazurach borsuka, rozciągająca się od prawej strony żuchwy aż do okolic lewego barku; trzy drobne blizny po borsuczych pazurach skrywane pod futrem na lewym poliku
Płeć:
Kobieta