Płotkowy Potok

Data rejestracji:
07.11.2019
Data urodzenia:
15.04.2004 (18 lat)
Czas lokalny:
03.12.2022, godzina 17:16
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
Dzisiaj 01:39
Razem postów:
512 (0 postów dziennie | 0,12 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
13 (0 wątków dziennie | 0,14 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 tydzień, 2 Dni, 18 Godzin
Grupa:
Rzeka
Wygląd:
Z wiecznie nierozgarniętej kupy futra stała się naprawdę śliczną kotką! Posiada długie rudo-bure futro wraz z tygrysimi pręgami, o które bardzo dba w wolnym czasie. Widnieje na nim również kilka białych znaczeń, a mianowicie na brodzie, końcówkach łap i brzuchu. Wzrostem nie dominuje, choć jest trochę wyższa od przeciętnego kota. Z figury jest trochę chuda, jednak przez puchate futro na pierwszy rzut oka wydaje się że jest wręcz odwrotnie. W jej charakterystycznych bursztynowych oczach często widać iskierki. Idealnie wraz z nimi komponują się spore uszka oraz długie białe wibrysy.
Księżyce:
74
Mistrz:
Niedźwiedzi Kieł [*]
Płeć:
kotka
Matka:
Wydmowy Wiatr
Ojciec:
kto? (Głogowy Cień) [*]
Charakter:
Jej wieczna energia zdecydowanie przygasła, pozostawiając za sobą inną Płotkę, niż za czasów, gdy była wszystkiego ciekawym terminatorem, mimo tego w jej oczach często znajdują się iskierki, a na pyszczku widnieje ciepły uśmiech. Wciąż jest gadatliwa i chętna do poznawania nowych rzeczy. Będąc u dwunożnych, miała aż nadto czasu do namysłu i zregenerowania się. Nie wróciła do marzenia, by zostać przywódczynią, jednak chce dać z siebie wszystko jako wojownik. Najważniejsza jest dla niej rodzina i przyjaciele, to oni jako jedyni są dla niej cenniejsi niż klan czy własne życie.
Multikonta:
Jaśmin [kr] | Żar [s] | Ciepła Łapa [gk] | Rozłupany Mak [nkt]
Statystyki - lvl:
4
Siła:
14
Zręczność:
11
Szybkość:
8
Zmysły:
6
HP:
75
Wytrzymałość:
55
EXP:
215/300
Discord:
Maddel#0517
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
ona/jej
Trwałe urazy:
szpetna, ogromna i rozległa blizna na szyi po pazurach borsuka, rozciągająca się od prawej strony żuchwy aż do okolic lewego barku; trzy drobne blizny po borsuczych pazurach skrywane pod futrem na lewym poliku
Płeć:
Kobieta