Biała Burza
(Zaginiony)


Data rejestracji: 09.12.2019
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 28.01.2023, godzina 10:36
Status: Offline

Informacje o Biała Burza
Dołączył: 09.12.2019
Ostatnia wizyta: 04.07.2021 14:18
Razem postów: 442 (0 postów dziennie | 0,1 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 4 (0 wątków dziennie | 0,04 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 1 Minuta, 40 Sekund

Sygnatura użytkownika Biała Burza
[Obrazek: m9ny7ej.png]

  
Dodatkowe informacje o Biała Burza
Wygląd: Wysoka; szczupła; dobrze wyćwiczona i umięśniona; pełna wdzięku; długowłosa; czarny-srebrny ticked z bielą; oczy soczyście zielono-żółte; nos różowy; wąskie blizny nad lewym okiem - ślady po pazurach; mniejsza blizna ciągnąca się przez nos aż do wargi.
Mistrz: Ćmi Zmierzch
Płeć: kotka
Matka: Kwiatowa Przełęcz
Ojciec: Kwitnący Jar
Charakter: Jest typowym przypadkiem kota, który posiada problemy z nawiązywaniem bliższych relacji, choć od jakiegoś czasu sytuacja zaczęła się normować, a ona z własnych doświadczeń oraz obserwacji zaczęła wyciągać wystarczającą ilość wniosków, by nauczyć się nie tylko okazywać szczere uczucia, ale także je przyjmować, nawet jeśli wciąż robi to z lekka nieporadnie.
Zbliżenie się do niej nigdy nie należało do najłatwiejszych i nawet jeśli się zdawało, że poczuwa do kogoś sympatię, w rzeczywistości, i najczęściej, było to jedynie sztuczne wrażenie, będące wielką kolorową bańką w której zamyka swoją biedną, nazwijmy to ofiarę. Wartość danej znajomości jest w oczach Białej Burzy mierzona przede wszystkim korzyściami, jakie z niej płyną, choć niekiedy pozwala sobie zapomnieć o tym podejściu, by w ramach relaksu poluźnić smycz i pozwolić sobie na odrobinę beztroskiej przyjemności. Już za młodu zdecydowała się zaprzedać duszę rzecznej władzy, jakakolwiek by nie była i jakiekolwiek przetasowania by w niej nie występowały, a także samemu i całemu Klanowi Rzeki. (reszta, tj. drugie tyle, w kp)
Multikonta: Ośnieżony Szlak [GK]
Statystyki - lvl: 4
Siła: 17
Zręczność: 11
Szybkość: 6
Zmysły: 5
HP: 80
Wytrzymałość: 50
EXP: 190/300
MED EXP: 5/100
Discord: Ongiś#9891
Interwencja MG: tak
Płeć: Brak