Biała Burza

Data rejestracji:
09.12.2019
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
25.09.2022, godzina 05:33
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
04.07.2021 14:18
Razem postów:
442 (0 postów dziennie | 0,1 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
4 (0 wątków dziennie | 0,04 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 Minuta, 40 Sekund
Wygląd:
Wysoka; szczupła; dobrze wyćwiczona i umięśniona; pełna wdzięku; długowłosa; czarny-srebrny ticked z bielą; oczy soczyście zielono-żółte; nos różowy; wąskie blizny nad lewym okiem - ślady po pazurach; mniejsza blizna ciągnąca się przez nos aż do wargi.
Mistrz:
Ćmi Zmierzch
Płeć:
kotka
Matka:
Kwiatowa Przełęcz
Ojciec:
Kwitnący Jar
Charakter:
Jest typowym przypadkiem kota, który posiada problemy z nawiązywaniem bliższych relacji, choć od jakiegoś czasu sytuacja zaczęła się normować, a ona z własnych doświadczeń oraz obserwacji zaczęła wyciągać wystarczającą ilość wniosków, by nauczyć się nie tylko okazywać szczere uczucia, ale także je przyjmować, nawet jeśli wciąż robi to z lekka nieporadnie.
Zbliżenie się do niej nigdy nie należało do najłatwiejszych i nawet jeśli się zdawało, że poczuwa do kogoś sympatię, w rzeczywistości, i najczęściej, było to jedynie sztuczne wrażenie, będące wielką kolorową bańką w której zamyka swoją biedną, nazwijmy to ofiarę. Wartość danej znajomości jest w oczach Białej Burzy mierzona przede wszystkim korzyściami, jakie z niej płyną, choć niekiedy pozwala sobie zapomnieć o tym podejściu, by w ramach relaksu poluźnić smycz i pozwolić sobie na odrobinę beztroskiej przyjemności. Już za młodu zdecydowała się zaprzedać duszę rzecznej władzy, jakakolwiek by nie była i jakiekolwiek przetasowania by w niej nie występowały, a także samemu i całemu Klanowi Rzeki. (reszta, tj. drugie tyle, w kp)
Multikonta:
Ośnieżony Szlak [GK]
Statystyki - lvl:
4
Siła:
17
Zręczność:
11
Szybkość:
6
Zmysły:
5
HP:
80
Wytrzymałość:
50
EXP:
190/300
MED EXP:
5/100
Discord:
Ongiś#9891
Interwencja MG:
tak
Płeć:
Brak