Rzeżuchowa Łapa

Data rejestracji:
01.01.2020
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
22.01.2022, godzina 07:08
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
8 godzin(y) temu
Razem postów:
99 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
3 Dni, 6 Godzin, 9 Minut
Klan:
Wicher
Księżyce:
51 [grudzień]
Wygląd:
Niska, chudziutka, krótkowłosa, buro-ruda, cętkowana koteczka o patykowatych łapach, pokryta białymi znaczeniami. Jej oczy są duże i dwukolorowe - lewe jest niebieskie, zaś prawe jest zielone.
Mistrz:
Barwna Ścieżka, Deszczowa Pogoda
Płeć:
kotka
Matka:
Krokusowa Łąka
Ojciec:
Zielona Stopa
Partner:
wszyscy!!
Charakter:
Rzeżucha wciąż jest tą samą, głupiutką i kochającą wszystko i wszystkich koteczką! Wciąż z chęcią obdarowałaby wszyściuteńko swoją miłością - wciąż kocha ptaszki, kocha kwiaty, swój calusieńki klan i nawet koty, których nie zna, albo były dla niej niemiłe! W jej wielkim serduszku nie ma miejsca na prawdziwą nienawiść. Zmieniła się jednak odrobinkę. Otóż jest bardziej ostrożna! Nie chce przecież znowu zaginąć w taki głupiutki sposób jak ostatnio!
Kotka jest niezwykle śmiała oraz wypełniona dziecinną niewinnością i masą energii. Naprawdę nie lubi patrzeć na cudzą krzywdę i nigdy nie przepadała za myślą o walczeniu z innymi kotami, gdy można przecież porozmawiać! Na pewno nie należy do leniwych kotów - koteczka wręcz tryska energią i niekiedy wydawać się może, że jest w kilku miejscach na raz. Jest strasznie dziecinna i nadal dużo papla o niekoniecznie sensownych rzeczach, na jej pyszczku bardzo często widnieje uśmiech i wciąż ekscytuje się nawet najdrobniejszymi rzeczami. Potrafi jednak być poważna, a czasami po prostu od tak mówi mniej, pokazując, że mimo wszystko w jakimś stopniu dorosła.
Pomimo swojej wielkiej chęci zdobywania wiedzy, Rzeżucha wciąż jest tą samą, głupiutką i niekiedy zapominalską koteczką. Nadrabia to jednak swoimi dobrymi chęciami, miłością do innych, opiekuńczością oraz niezwykłym optymizmem.
Multikonta:
Biała Łapa [KRz]
Statystyki - lvl:
1
Siła:
1
Zręczność:
6
Szybkość:
9
Zmysły:
4
HP:
55
Wytrzymałość:
45
EXP:
55/100
Discord:
plamek#9951
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
onx/jex
Płeć:
Osoba Niebinarna