Szumiąca Łapa

Data rejestracji:
19.01.2020
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
26.09.2021, godzina 05:27
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
19.09.2021, 19:12
Razem postów:
69 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
2 Dni, 18 Godzin, 22 Minut
Klan:
Rzeka
Księżyce:
36 księżyców
Wygląd:
Ruczaj to kotek o czarnym dymnym długim futrze z bielą(jest ona ulokowana na przedniej, lewej łapie a także piersi), choć przez słabe wybarwienie - nie przypomina Błota, który ma tą samą maść. Jego sierść wygląda jakby ktoś po prostu przykleił do niego kolor marmuru, dodając trochę więcej czerni tu i uwdzie. Na ten może jest dość niewielki, ale z czasem jego ciało się wydłuży i przestanie być krzakiem futra a jednym z najwyższych członków jego miotu. Jego ślepia przypominające kształtem migdały, mają obecnie barwę typową dla kociąt w jego wieku a mianowicie - szaro-niebieska, jednak wraz z wiekiem przybiorą pomarańczowo matowy odcień, który w zależności od światła padającego na niego - może mieć delikatny żółty odcień.
Mistrz:
Ćmi Zmierzch; kiedyś Bratkowa Łąka
Płeć:
kocur
Matka:
Świetlikowy Zagajnik
Ojciec:
Zostawił ich, wsiąkając w ziemię (Wietrzny Wą
Charakter:
Ten mały gagatek dopiero się urodził, i jego charakter to tak naprawde chłonna gąbka, która wciąż się kształtuje. Widać jednak już na ten moment pare rzeczy, na których ten będzie opierać fundamenty. Ruczaj jest dość energiczny i mimo iż stara się być grzeczny, posłuszny by matka jak i ojciec nie musieli się na niego denerwować, to po prostu nie umie momentami usiedzieć w miejscu przez swoją ciekawość.
Ciekawość która pewnie nie raz sprawi że wlezie w miejsce w którym nie powinien być i ściągnie na siebie problemy, lub chociaż dostanie po uszach. Co do rodzeństwa, kocurek jest dość mocno do nich przywiązany. Najchętniej by z nimi chodził wszędzie gdzie tylko możliwe. Jesli ktoś doczepi się do któregoś z nich, będzie pierwszym który przyleci by dać z bani delikwentowi. Oraz... lubi ładne rzeczy. Naprawdę lubi wszelkiego rodzaju kolorowe kamyczki, pióra oraz inne znaleziska które może znaleźć wokół siebie. Bo po prostu mu się spodobały to je skitra gdzieś by nikt nie znalazł, by po czasie się nimi pochwalić. Tak Sroka na błyskotki.
Multikonta:
Puchacz(Grom) | Chudy, Zamglona Łapa(Nieaktywni); Podniebny Lot(NPC)
Statystyki - lvl:
1
Siła:
6
Zręczność:
7
Szybkość:
5
Zmysły:
2
HP:
60
Wytrzymałość:
40
EXP:
40/100
Discord:
Akairyc#7289
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
on/jego
Płeć:
Brak