Poranna Łapa

Data rejestracji:
17.03.2020
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
24.01.2022, godzina 17:47
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
17.05.2020 08:07
Razem postów:
2 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
cien.gif
Księżyce:
7
Wygląd:
Pod względem wzrostu mieszcząca się w dolnej granicy przeciętności, Poranek zalicza się do skrajnych przypadków, którym brakuje siły, a które nadrabiają jej braki zręcznością oraz szybkością. Jej filigranowa sylwetka ma przyjemne dla oka, szlachetne rysy, które podkreślane są długimi i szczupłymi łapami, biczowatym ogonem oraz łabędzią szyją. Okrywa ją krótka sierść barwy czystego, śnieżnego puchu, która zdrowo połyskuje w promieniach słońca i w dotyku jest przyjemna oraz miękka niczym jedwab.
Delikatnie dłuższy niż u przeciętnego kota pysk Poranka ma eleganckie, arystokratyczne rysy, a dobrze zarysowane kości policzkowe podkreślają pociągającą przenikliwość chłodu jej jasnoniebieskich oczu, których odcień jest blady i wpada miejscami w szarość.
Mistrz:
-
Płeć:
Kotka
Matka:
Kruchy Listek
Ojciec:
Sucha Kora
Partner:
-
Charakter:
Odkąd przyszła na świat była cichsza i spokojniejsza, niż zwykłemu kociakowi wypadało, a z biegiem czasu nie ulegało to zmianie. Cały jej sposób bycia można porównać do stoickiego opanowania, a słowa i czyny waży na miarę swoich możliwości, nigdy nie porywając się z motyką na słońce, chyba że w ramach defensywy, jako iż ma mocny i niezachwiany charakter, nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie widać, poprzez co nie da sobie wejść na głowę żadnej pchle. Ma wysoką samoocenę, której nic nie jest w stanie zdeptać, a na domiar złego uważa się za lepszą od innych pod wieloma względami, choć ma na tyle oleju i instynktu samozachowawczego w głowie, by nie mówić o tym na głos. Potrafi docenić swoje atuty i nie interesuje ją czyjeś zdanie na ten temat. Krytyka najczęściej odbija się od niej jak od ściany, chyba że jest w sensowny i gruntowny sposób uzasadniona, co nie często się zdarza. Wie, że w Klanie Cienia znajdują się koty, które nie urodziły się w tym miejscu, a przyszły z zewnątrz, jak i wiele kotów, które mają rozcieńczoną krew i, jak zapewne można się domyślić, uznaje ich wszystkich za gorszy sort, a siebie, jako genetycznie czystą przedstawicielkę cienistej linii, za reprezentantkę rodu co najmniej szlacheckiego.
Statystyki - lvl:
1
Siła:
2
Zręczność:
10
Szybkość:
6
Zmysły:
2
HP:
55
Wytrzymałość:
45
EXP:
0/100
MED EXP:
-