Chaotyczny Lot
(Królowa Awanti.)


Data rejestracji: 18.03.2020
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 04.06.2023, godzina 22:47
Status: Offline

Informacje o Chaotyczny Lot
Dołączył: 18.03.2020
Ostatnia wizyta: 17.04.2023 13:29
Razem postów: 503 (0 postów dziennie | 0,11 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 6 (0 wątków dziennie | 0,06 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 3 Dni, 10 Godzin, 22 Minut

Sygnatura użytkownika Chaotyczny Lot
[Obrazek: Fwy5trd.png]

  
Dodatkowe informacje o Chaotyczny Lot
Grupa: Wicher
Wygląd: Chaos to naprawdę urodziwa kotka. Filigranowa, o smukłej sylwetce umieszczonej na cienkich nogach, z biczowatym ogonem i małej główce zawieszonej na chudej szyjce. Jej gładziutkie, połyskliwe futerko wydaje się miłe w dotyku, choć w rzeczywistości jest sztywne i niemal kłujące. Miesza w sobie czerń, spontanicznie rozrzucone rude smugi, które pewien ład i symetrię zachowują jedynie na środku pyszczka, oraz biel, zdobiącą jej szyje, nogi i pyszczek. Nad śliczną, kształtną mordką górują uszy, których wnętrze dekorują drobniutkie piegi, a oblicze dopełniają wyraziste kości policzkowe i ogromne, połyskliwe, jasnopomarańczowe oczy o okrągłym kształcie.
Księżyce: 84
Mistrz: Lawendowa Gwiazda
Płeć: kotka
Matka: Zwinna Łapa
Ojciec: Pszeniczny Grzbiet
Charakter: Bywają osoby, których natura funkcjonuje w głębokiej niezgodzie z postawą – taka jest Chaotyczny Lot. Wewnętrznie funkcjonuje jako stworzenie emocjonalne, skłonne do gwałtownych pasji, fascynacji, pogardy, obrzydzenia i zachwytu. Na zewnątrz woli jednak pokazywać tak mało, jak to możliwe. Zawsze stara się zachowywać spokój, kalkulować każdą decyzję, ważyć każde słowo. Na spontaniczność pozwala sobie przy nielicznych bliskich kotach, albo wtedy, gdy nie potrafi powściągnąć targających nią uczuć. Wszystko to dlatego, że jest prawdziwą egocentryczką – ma swoje cele i pragnienia i potrafi z dużą determinacją dążyć do ich spełnienia.
Multikonta: Gęsiopióry/Rzeka, Trzcinka/Rzeka (dawniej Rwetes, Kacza Sadzawka, Burzowe Gardło, Długa Historia, Wirujące Skrzydło, Węglowe Piórko)
Statystyki - lvl: 4
Siła: 7
Zręczność: 9
Szybkość: 12
Zmysły: 11
HP: 65
Wytrzymałość: 65
EXP: 150/300
Discord: Gyshka #8865
Interwencja MG: tak
Płeć: Brak