Perzowa Łapa

Data rejestracji:
01.04.2020
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
08.12.2021, godzina 02:27
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
01.11.2020 13:18
Razem postów:
90 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
cien.gif
Księżyce:
13[IX]
Wygląd:
Gibkie i zgrabne ciałko kocura porasta gęsta, chmurzasta oraz długa sierść, co szczególnie widać na policzkach, ogonie oraz rozłożystej kryzie wokół szyi. Sierść mieni się w połowie w niebieskich barwach, gdzieniegdzie przepasanych ciemniejszymi, tygrysimi pręgami, a w drugiej połowie w bieli - część pyska, łapy, brzuch, spód ogona. Na tę chwilę oczy są niebieskie, jednak w przyszłości wybarwią się na zielono-żółty kolor.
Mistrz:
Popielny Żar
Płeć:
kocur
Matka:
Deszczowa Chmura [npc]
Ojciec:
Skoczny Krok [npc]
Charakter:
Na razie nie można o nim za dużo powiedzieć, w końcu to bardzo młodziutki kociak, jednak już rysują się pewne cechy. Przede wszystkim, Perz jest bardzo wymagającym od siebie kotem. Często stawia sobie wysokie poprzeczki i nie dopuszcza do siebie żadnego niepowodzenia. W razie ów niepowodzenia reaguje bardzo emocjonalnie, choć publicznie stara się tego nie ukazywać i chwile słabości miewa głównie na osobności. W bieżącej chwili i tak nie stanowi to przesadnie dużego problemu, prawdopodobnie rozwinie się razem z dorastaniem kocura.
Jest również dość egoistyczny i merkantylny, największą wartość mają dla niego rzeczy materialne. Lubi udowadniać innym swoją rzekomą wyjątkowość i doskonałość, reaguje agresywnie, kiedy mu to nie wychodzi. Kolejnym skutkiem wszelkich niepowodzeń jest dla niego duży stres. Mimo to tego typu niepokojące sygnały nie zdarzają się obecnie zbyt często, przeważnie sprawia wrażenie całkiem zdrowego kociaka, pełnego ambicji i chęci do nauki.
Multikonta:
Kurdybanek [KR]
Statystyki - lvl:
1
Siła:
4
Zręczność:
6
Szybkość:
5
Zmysły:
5
HP:
60
Wytrzymałość:
40
EXP:
75/100
Interwencja MG:
tak