Len
(Gwiezdny)


Data rejestracji: 24.06.2020
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 05.12.2023, godzina 12:29
Status: Offline

Informacje o Len
Dołączył: 24.06.2020
Ostatnia wizyta: 15.10.2020 06:09
Razem postów: 83 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Len
The w o r l d is on my side
I have no reason to run
So will someone come and carry me home tonight

***
The a n g e l s never arrived
But I can hear the c h o i r
So will someone come and carry me home

  
Dodatkowe informacje o Len
Grupa: wicher.gif
Wygląd: Len to bardzo drobny kociak, prawdopodobnie najmniejszy z całego miotu. Posturą zdecydowanie nie wdał się w rodziców - jest raczej szczupły, a ogon i kończyny są proporcjonalnej długości. Podobnie jak u matki, całe ciało kota pokrywa krótkie, lśniące i mięciutkie futerko. Jego głowa, większość pyszczka, tułów, ogon i kończyny mają intensywnie rudą barwę, zaś całość dopełnia biel znajdująca się na szyi, klatce piersiowej, brzuchu, "skarpetkach" i końcówce ogona. Kocur posiada również klasyczne, ciemnorude pręgi. Smukły pyszczek zdobią długie, białe wibrysy, mały, różowy nosek oraz okrągłe, szaro-niebieskie oczy, które w przyszłości wybarwią się do koloru złotego. Kociak chodzi w sposób wyjątkowo cichy i jakby ostrożny, a na jego obliczu często widnieje lekki uśmiech.
Płeć: kocur
Matka: Trawiasta Polana [NPC]
Ojciec: Wietrzny Dzień [NPC]
Partner: what's that?
Charakter: Jak na razie osobowość Lnu dopiero się kształtuje, jednak już na pierwszy rzut oka widać, że to spokojny i niesprawiający problemów kociak. Wobec wszystkich jest nastawiony przyjacielsko, stara się szanować innych oraz zawsze słucha się rodziców i kotów wyżej postawionych rangą. Cechują go uczuciowość i wrażliwość, przede wszystkim na emocje i krzywdę innych. Jest bardzo nieśmiały oraz dosyć małomówny, a poznawanie nowych kotów czasem sprawia mu kłopot, jednak gdy już się przed kimś otworzy, okazuje się być dobrym rozmówcą i słuchaczem. Do zalet kocura można zaliczyć też dużą jak na jego wiek spostrzegawczość oraz inteligencję.
Kociak ma z natury marzycielskie usposobienie, przez co często zawodzi go szara rzeczywistość i zachowanie niektórych kotów. Jest również sentymentalny, dlatego najlepiej czuje się w znanym otoczeniu i towarzystwie oraz trudno znosi zmiany. To raczej typ zamkniętego w sobie introwertyka, który potrzebuje czasu, aby komuś zaufać. Gdy się czymś zestresuje, zdarza mu się jąkać lub zacinać. Naprawdę ciężko jest go zirytować, jednak kiedy już się to zdarzy, potrafi powiedzieć kilka dosadnie szczerych słów.
Multikonta: Bzowa Łapa [KC/GK] oraz Spieniona Łapa [KR/GK]
Statystyki - lvl: 1
Siła: 4
Zręczność: 6
Szybkość: 5
Zmysły: 5
HP: 60
Wytrzymałość: 40
EXP: 60/100
MED EXP: 0/100
Interwencja MG: tak