Pierzasta Łapa

Data rejestracji:
05.08.2020
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
29.11.2022, godzina 12:20
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
24.08.2020 22:17
Razem postów:
17 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Grupa:
wicher.gif
Wygląd:
Bardzo drobna, lekka i niewielka przedstawicielka Klanu Wichru, która swoim rozmiarem nijak nie wpisuje się w tamtejsze standardy i największym kotom mogłaby spokojnie przemknąć pod brzuchem, gdyby tylko lekko ugięła chudziutkie łapki. Jej chucherkowatość skryta jest jednak pod miękkim jak ptasi puch długim futerkiem, które gładko przylega do sylwetki i jedynie wokół szyi tworzy gęstszą, uroczo zakrzywioną w łezkę kryzę, a także odstaje zwiewnie na długim ogonie, przypominając przy tym sunące się po ziemi pawie pióra. Nieustannie musi nosić końcówkę kity wygiętą ku górze, ponieważ w innym wypadku szoruje nią po podłożu i zbiera wszelkie kawałeczki ziemi oraz listków, które wyraźnie odcinają się na jej śnieżnobiałym futerku, upstrzonym w niektórych miejscach głęboką czernią. (cd w kp)
Mistrz:
Popielate Niebo
Płeć:
kotka
Matka:
Paprociowy Pył
Ojciec:
Łabędzie Skrzydło
Partner:
Nje :I
Charakter:
Cicha, spokojna, kulturalna i po prostu dobrze ułożona. Piórko nigdy nie unosi się gniewem i zawsze trzyma nerwy na wodzy, a przynajmniej próbuje, zwłaszcza publicznie, choć jest to bardzo niezdrowe i często odbija się na niej 'po godzinach'. Głos ma gładki, bardzo przyjemny dla ucha i opanowany, momentami być może nawet odrobinę senny, a przy tym nigdy nie zamienia się w krzyk. Głośne powiedzenie czegokolwiek jest dla niej barierą nie do przejścia, a na samą myśl o chociażby zawołaniu kogoś po imieniu gardło zaciska jej się z siłą odejmującą oddech, a stres wzrasta w przeciągu sekundy od zera do okrągłej setki, objawiając się szybkim biciem serca i mrowieniem w łapach.
Jest na ogół asertywna; lubi, kiedy wychodzi na jej, tak jak i lubi mieć rację, choć rzadko kiedy obnosi się tymi cechami, które przygniatane są czymś zupełnie innym, a mianowicie potrzebą usilnego przypodobania się wszystkim dookoła i zaskarbienia sobie sympatii każdego napotkanego kota. (cd w kp)
Multikonta:
Lamparcia Cętka [GK], Jesionowa Łapa [GK]
Statystyki - lvl:
1
Siła:
1
Zręczność:
9
Szybkość:
6
Zmysły:
4
HP:
55
Wytrzymałość:
45
EXP:
0/100
Interwencja MG:
tak