Niedźwiedź

Data rejestracji:
14.08.2020
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
08.12.2021, godzina 02:37
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
27.09.2020 11:56
Razem postów:
17 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
rzeka.gif
Księżyce:
4 (wrzesień)
Wygląd:
Jego czaszka jest masywna, kości policzkowe wydatne, nos garbaty, a dobrze zarysowana żuchwa szeroka, podobnie zresztą jak i zbity kark oraz solidne łopatki, prowadzące nie tylko do byczego grzbietu, ale także długiego, grubego ogona. Swoje imię otrzymał zapewne dzięki całej tej postawnej sylwetce, choć z drugiej strony pochwalić się może iście niedźwiedzim futrze o jednolitej barwie brunatnoczekoladowej. Sierść Niedźwiedzia jest gruba, gęsta i szorstka, a przy żuchwie, na karku, łopatkach oraz zadzie specyficznie odstaje i nadaje kocurowi swego rodzaju charakteru, podobnie jak bardzo długie i grube wąsy koloru białego, które kojarzyć się mogą z sumem, a barwa nie jest przypadkowa, ponieważ śnieżne znaczenia pojawiają się na pysku niedźwiedzia oraz jego gardle, z pominięciem podbródka, dalej rozpościera się na brzuchu i palcach łap. Oczy Niedźwiedzia są chwilowo błękitne.
Płeć:
kocur
Matka:
Żołędziowa Cętka
Ojciec:
Słony Wiatr
Charakter:
Pierworodny Żołędziowej Cętki jest nieustępliwy i twardo stąpa po ziemi całą swoją gromką masą. Zawsze zażarcie walczy o swoje i nigdy nie ucieka od wyzwań, a podnosi każdą rzuconą mu rękawicę i prze do tego, aby zwyciężać, natomiast z porażek zawsze wyciąga nie tylko wnioski, ale przede wszystkim siłę do przyszłych bitew. Dąży do celu po trupach i przyjmuje zasadę, mówiącą o tym, iż cel uświęca nawet najbrutalniejsze środki, a nie brak mu w tym również ambicji oraz pomysłowości. Bynajmniej nie chce zostać najsilniejszym wojownikiem Klanu Rzeki, ale najpotężniejszym kotem wśród wszystkich Czterech Klanów, któremu wszyscy będą usuwać się z drogi dla własnego dobra. Już od najmłodszych księżyców czerpie wzorce od najlepszych wojowników swojego klanu i nie marnuje czasu na zabawy, ale poświęca go nieustannym naukom oraz ćwiczeniom, przez co bardzo często nabija sobie sińce i nacina delikatną jeszcze skórę. Uważam jednakże, że każdy uszczerbek na zdrowiu go wzmocni i dzięki temu stanie się mniej wrażliwszy na przyszły ból.
W kontaktach z innymi kotami jest bardzo bezpośredni oraz często lakoniczny. Pyta wprost i odpowiada wprost, nie tracąc czasu na żadne aluzje oraz zbędne lanie wody, a przez to bardzo często uchodzi za bezczelnego oraz chamskiego, gdyż nawet najbardziej bolesna i złośliwa szczerość jest w jego oczach lepsza i cenniejsza, niż delikatne obchodzenie tematu łukiem, bądź posiłkowanie się uprzejmym kłamstwem i sam wymaga od rozmówców tego samego.
Statystyki - lvl:
1
Siła:
11
Zręczność:
7
Szybkość:
1
Zmysły:
1
HP:
65
Wytrzymałość:
35
EXP:
0/100
Interwencja MG:
tak