Srebrna Łapa

Data rejestracji:
17.08.2020
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
29.11.2021, godzina 01:42
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
08.09.2020 14:01
Razem postów:
4 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
rzeka.gif
Księżyce:
11
Wygląd:
Przeciętnych rozmiarów kotka o lekkim kroku, długich łapach oraz gibkiej, szczupłej sylwetce, która skryta jest pod warstwą gładko przylegającego do ciała długiego futra, nabierającego objętości przede wszystkim na polikach, szyi oraz długim ogonie. Jest niebiesko-kremowym szylkretem point (jasne ciało i ciemny pysk, łapy i ogon), czego za dobrze na pierwszy rzut oka nie widać, ponieważ białe znaczenia pokrywają aż połowę jej ciała, obejmując pysk (za wyjątkiem podbródka), pierś, przednie łapy, brzuch oraz część boków i tylne łapy. Kremowy kolorek przebija się jedynie ponad łokciem prawej przedniej łapy, która, gdyby nie znaczenie, byłaby niemalże w całości pokryta tą barwą, za wyjątkiem kilku niebieskawych ciapek;
Płeć:
kotka
Matka:
Płonący Świt
Ojciec:
Lodowy Kieł
Partner:
Niemożliwe.
Charakter:
Kotka o przyjaznym nastawieniu do otoczenia, bynajmniej nieszukająca zwady z kimkolwiek i świetnie odnajdująca się w rozmowie. Jest dobrze wychowana i ułożona, zawsze zachowuje się kulturalnie oraz wypowiada z uprzejmością, a przy tym nie brak jej czystej, dziewczęcej niewinności i lekkiego poczucia humoru. Ma w sobie mnóstwo cierpliwości, wyrozumiałości, ciepła, wrażliwości oraz empatii. Potrafi bezproblemowo wejść w czyjąś skórę i dobrze doradzić, lecz nie jest przy tym wścibska, czy natarczywa.
Jest po prostu dobra, tak z natury i czystej chęci niesienia pomocy oraz wsparcia potrzebującym, a nie brakuje jej też w tym wszystkim inteligencji oraz roztropności, dzięki którym nie pcha się tam, gdzie ktoś jej nie chce.
Statystyki - lvl:
1
Siła:
3
Zręczność:
11
Szybkość:
4
Zmysły:
2
HP:
55
Wytrzymałość:
45
EXP:
0/100
Interwencja MG:
tak