Storczykowa Łapa

Data rejestracji:
05.09.2020
Data urodzenia:
19.09.2003 (18 lat)
Czas lokalny:
22.01.2022, godzina 04:38
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
10.05.2021 20:01
Razem postów:
31 (0 postów dziennie | 0,01 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online:
1 Godzina, 32 Minut, 43 Sekund
Klan:
Grom
Księżyce:
17 iv
Wygląd:
przeciętnej wielkości; rudy pręgowany klasycznie z bielą na palcach i ogonie; szare oczy, w przyszłości prawe zielone, lewe niebieskie; piegowaty nos | Chyba najważniejszym elementem Storczyka jest jego bardzo różowy i bardzo piegowaty nos. Pod nim białe, długie wąsiska, a nad nim drugi sekret jestestwa, mianowicie wielkie, w przyszłości dwukolorowe, szarawe oczyska. Gwiezdni chyba naprawdę lubią psoty, bo kociak zostanie obdarzony oczami skradniętymi wprost od Deszczowego Dnia. Zupełnie, jakby Słoneczny Poranek naprawdę był jego synem! Trzecim storczykowym znakiem rozpoznawczym jest krótkie, płomienne futerko. Syn Skoczki wygląda jak klasycznie pręgowany płomyk na czterech przykrótkich łapkach. Jedynym odstępstwem od całej tej ognistości są cztery skarpetki sięgające palców i koniuszek ogona.
Storczyk jest porządnie rozwijającym się kociakiem, ni to chudym, ni to pulchnym i zdecydowanie przeciętnym we wzroście.
Mistrz:
Cierpka Jagoda
Płeć:
kocur
Matka:
skacząca żaba
Ojciec:
słoneczny poranek
Charakter:
Uwielbia się wyróżniać. Może niekoniecznie ściągać na siebie żywą uwagę, czy okrzyki szoku, jednak kocha zostawać w kociej pamięci i zdumiewać swoich rozmówców. Zdarza mu się pleść głupstwa, które zresztą przychodzą mu do głowy niezwykle łatwo, chociaż potrafi odróżnić je od rzeczywistości... zazwyczaj. Jest kocięciem raczej spokojnym i nie grzeszącym żywiołowością, chociaż od czasu do czasu trafiają mu się nagłe skoki nadpobudliwości, kiedy to staje się zupełnie nie do poznania. Można go wtedy znaleźć tu. Tam. Wszędzie i nigdzie naraz! W końcu jest jeszcze tylko małym brzdącem, a one wprost tryskają energią! Od ojca odziedziczył zamiłowanie do towarzystwa, dlatego najczęściej da się go spotkać wśród innych kotów, czy to starszych, czy młodszych. Kolejną cechą, którą odziedziczył po rodzicach, zdecydowanie dla nich charakterystyczną, jest słabość słabości do żartów, chociaż ma od nich zdecydowanie szersze poczucie humoru. Nie znaczy to, że jest ono lepsze: nie trzeba się zbytnio natrudzić, by rozbawić kwiatuszka. Reaguje głośnym śmiechem nawet na najgłupsze z kawałów i najokropniejsze z psikusów, a co najgorsze – sam nie ma talentu do komizmu. Może to i lepiej? Jeden złośliwy kawalarz mniej.
Multikonta:
sroczy ogon [rz], modrzewiowa kora [gk]
Statystyki - lvl:
1
Siła:
6
Zręczność:
7
Szybkość:
4
Zmysły:
3
HP:
60
Wytrzymałość:
40
EXP:
15/100
Discord:
marx#3869
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
ona/jej; on/jego; oni/ich
Płeć:
Brak