Góra

Data rejestracji:
09.09.2020
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
25.09.2022, godzina 06:13
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
23.10.2020 10:36
Razem postów:
4 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Grupa:
wicher.gif
Wygląd:
Góra ma piękne, długie i gęste futro o lwiej grzywie wokół szyi i puszystym ogonie. Ma ono bardzo specyficzny, pszennozłoty odcień oraz tygrysie pręgi koloru czarnego, tego samego, jaki znajduje się na czubku nosa, uszach i piętach, natomiast wokół oczu, na pyszczku, brodzie, piersi i podbrzuszu ma naturalne rozjaśnienia.
Jeśli chodzi o sylwetkę kocura to jest on duży, bardzo duży, można śmiało powiedzieć, że nawet monstrualny! A gęsta szata tylko go powiększa. Ma wydatne kości policzkowe i skośne błękitne ostro zakończone oczy, dość spore uszy zakończone czarnymi pędzlami i białe, długaśne wibrysy. Na tylnych łapach ma białe znaczenie, które pokrywa tylko palce.
Mistrz:
Tata!
Płeć:
kocur
Matka:
Jodłowa Igła
Ojciec:
Czerwony Pazur
Charakter:
Góra jest wzorowym przykładem młodego obywatela! Krzepki chłopek, szeroki jak trzydrzwiowa szafa i w dodatku robi wszystko, żeby zadowolić swoich rodziców. Łapczywie pochłania ich nauki, trzyma się zasad klanu, zna dobrze obowiązki swoje oraz innych i wie, że najważniejszymi wartościami w jego życiu powinny być 1) rodzina oraz 2) klan. Raczej nie traci czasu na zabawy, ale poświęca go na poszukiwanie wiedzy, ponieważ jest bardzo ambitny i w przyszłości chciałby być potężnym wojownikiem klanu wichru, który przyniesie dumę wszystkim dookoła. Nienawidzi niesprawiedliwości oraz nieuzasadnionej zawiści i jeśli ktoś jest wobec niego nie w porządku on też będzie, za wyjątkiem rodzeństwa. Za swoimi braćmi oraz siostrami zawsze stanie murem, będzie dla nich wsparciem i oparciem oraz zrobi wszystko, żeby czuli się dobrze i bezpiecznie. Góra jest bardzo wyrozumiały, sumienny i cierpliwy, a przy tym znaleźć można w nim mnóstwo serdeczności i opiekuńczego ciepła.
Statystyki - lvl:
1
Siła:
12
Zręczność:
6
Szybkość:
1
Zmysły:
1
HP:
60
Wytrzymałość:
40
EXP:
0/100
Interwencja MG:
tak