Pszczela Łapa.
(Zaginiony)


Data rejestracji: 01.11.2020
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 23.03.2023, godzina 00:30
Status: Offline

Informacje o Pszczela Łapa.
Dołączył: 01.11.2020
Ostatnia wizyta: 17.01.2021 13:40
Razem postów: 30 (0 postów dziennie | 0,01 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Pszczela Łapa.
<div class="tlopszczol">
<div class="pszczol1">o cała naturo odwieczna
me tętno budząca swym tętnem!
pozdrawia cię córa twa wdzięczna -


<span class="pszczol2">panienka z temperamentem</span>
</div></div>
<style>.tlopszczol{height:170px; width:352px;background:url('https://i.gifer.com/ICUA.gif');border-style: solid; border-width: 0.2px; border-left-width: 0.2px; border-right-width: 0.2px; border-color: #cdab7d; border-radius: 30px 30px 30px 30px} .pszczol1{height:60px; width: 344px; margin-top:55px; font-size:10px; text-align:center; line-height:11px; background-color: rgb(227, 175, 115, 0.6); padding:4;} .pszczol2 {font-family: 'Syne Tactile'; font-size: 30px; line-height:14px}</style><link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Syne+Tactile&display=swap" rel="stylesheet">
}

  
Dodatkowe informacje o Pszczela Łapa.
Wygląd: Na pierwszy rzut oka wydawać się może masywna - po chwili jednak oczywistym staje się fakt, że jej wielkość to iluzja, którą tworzy jej długa, niezwykle puszysta sierść w burym kolorze, na której wybijają się na niej ciemniejsze, tygrysie pręgi. Na brodzie oraz fragmencie pyszczka futro Pszczółki przybiera białą barwę, natomiast jej brzuch i wewnętrzna część ogona - kremową. Jest całkiem przeciętnego wzrostu, jak i budowy. Jej ślepia przybierają kolor jasnej zieleni, w których zawsze gości charakterystyczny dla niej błysk, za to jej nosek jest różowy, otulony cienką, czarną rameczką. Końcówki jej uszu zdobią krótkie, ciemne pędzelki.
Mistrz: Wirujące Pióro
Płeć: kotka
Matka: Złotooka [npc]
Ojciec: Zwichrzony Ogon [npc]
Charakter: Pszczółka zdecydowanie nie należy do skromnych kotek zamkniętych w sobie. Wręcz przeciwnie! Jest bardzo pewna siebie oraz swojej wartości, aczkolwiek nie wykazuje raczej z tego powodu arogancji, tak samo, jak nie po drodze jej z poniżaniem innych. Nie ma jednak żadnych problemów z głośnym skandowaniem swoich racji czy okazywania samouwielbienia. Z tego względu raczej niechętnie zmienia zdanie, uparcie broniąc nawet najmniejszej głupotki, nie dając się przegadać. Nie zamyka jej się buzia i jeśli nie ma akurat w pobliżu nikogo do rozmowy, mówi do siebie lub do elementów natury w pobliżu. Ma w sobie mnóstwo energii, ale raczej niechętnie pożytkuje je na obowiązki. Lubi być w centrum uwagi i wykorzystuje ku temu każdą możliwą okazję, przy tym sprawiając wrażenie bardzo lekkomyślnej i głupiutkiej.
Multikonta: Gronostajowa Łapa [KW]; Drobna Łapa [KRz]
Statystyki - lvl: 1
Siła: 6
Zręczność: 4
Szybkość: 6
Zmysły: 4
HP: 55
Wytrzymałość: 45
EXP: 20/100
Discord: rahouse#3096
Interwencja MG: tak
Płeć: Brak