Glonowa Łapa

Data rejestracji:
03.11.2020
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
25.09.2022, godzina 05:39
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
27.11.2020 23:05
Razem postów:
2 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Grupa:
rzeka.gif
Wygląd:
Glon to średniej wielkości kocurek. Jego duże, zielone niczym szmaragdy oczy często wyglądają na zmęczone, iż młodzik uwielbia bawić się w zabawy które odbijają się na jego wyglądzie. Jego rude klasycznie pręgowane futro pokryte białymi łatami na brzuchu, pyszczku,ogonku i okolicach oczu jest krótkie, miękkie i bardzo dobrze zadbane. Niekiedy Glon wplata sobie w ogon i kryzę przeróżne trawy i zielone liście dla upiększenia wyglądu. Jego ogon jest niesamowicie miękki i puszysty dzięki czemu wygląda na bardzo gruby i silny gdy w rzeczywistości nie jest to prawda. Jest on smukłym kotem, sylwetką przypominającym zwykłe dachowce.Jego łapy są zwyczajnej długości, są jednak dobrze zbudowane, a przez ich masywny wygląd wyglądają na krótkie w porównaniu do reszty ciała.
Mistrz:
Wiewiórczy skok
Płeć:
kocur
Matka:
Żołędziowa Cętka
Ojciec:
Słony Wiatr
Charakter:
Rudy kocurek należy do tych optymistycznych, puchatych kuleczek którym trudno zaszkodzić złym nastawieniem. Zielonooki zawsze szuka pozytywów ,nawet w najgorszych czynach, czy momentach swojego życia. Twierdzi, że nic nie dzieje się bez przypadku, a za sprawą wszystkiego stoją gwiezdni wojownicy stąpający przez srebrną, tak jak opowiadała mu mama. Glonik to również przykład dobrego przyjaciela, jeśli chodzi o pomoc, pocieszenie czy rozwiązywanie problemów. Oczywiście bywa i tak ,iż rozwiązanych problemów jest mniej niż tych które przez to powstają.
Kocurek kocha również swoją rodzinę i byłoby to dla niego zaszczytem poświęcić się za któregoś z jej członków, a szczególnie za Żbika, najodważniejszego kota jakiego zna.
Statystyki - lvl:
1
Siła:
6
Zręczność:
5
Szybkość:
3
Zmysły:
6
HP:
70
Wytrzymałość:
30
EXP:
0/100
Discord:
Flufflez_w00flez#1158
Interwencja MG:
tak