Mglista Łapa....

Data rejestracji:
31.12.2020
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
06.12.2021, godzina 20:12
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
15.04.2021 10:12
Razem postów:
62 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Księżyce:
7 [III]
Wygląd:
Mgiełka jest drobną kotką, o długim ogonie i łapach. Ma krótkie, lecz gęste i miękkie futro. Jest szylkretką, z przeważającym kolorem białym. Stanowi on 3/4 jej futra. Na pysku ma czarne i jasno rude laty. Jej ogon jest cały czarno-rudy. Na boku i grzbiecie ma czarne i rude łaty. Jej oczy są niebiesko-szare i puste w środku, ponieważ jest ślepa. Ma jaskrawo różowy mały nos i proste, długie, białe wąsy.
Mistrz:
sie porobilo
Płeć:
kotka
Matka:
Ciepła Mżawka
Ojciec:
Owsiana Łuska
Partner:
Nie mam partnera mmm
Charakter:
Mgiełka za wszelką cenę stara się udowodnić, że ślepota w niczym jej nie przeszkadza, nie robi tego jednak w sposób przyjemny dla innych kotów. Jest zimna, gdy coś jej się nie podoba mówi bez ociągania co myśli. Chce wszystko robić na własną ł, wszelkie propozycje pomocy odrzuca, zawsze uważając, że uważają ją za słabą z powodu braku wzroku. Zabawa - jak uważa - jest niepotrzebna by zostać prawdziwym wojownikiem, lecz tak naprawdę tylko czeka, aż jakiś motyl przeleci jej nad uchem. Ciężko zdobyć jej zaufanie, lecz gdy długim czasem i odpowiednim podejściem się je wywalczy, kotka mocno otwiera się. Gdy komuś już zaufa, jest mu z całego serca lojalna.
Pomimo, że nie jest zbyt uprzejma, jest gotowa bronić swoich bliskich (przed obcymi, nie sobą) . Jest także sprytna, rozumna i lojalna. Woli towarzystwo starszych uczniów oraz wojowników, niż swojego rodzeństwa (może ulec zmianie z upływem czasu). Jej ogromnym marzeniem jest szkolić się na wojowniczkę.
Multikonta:
Kwitnąca Łapa [KRz]
Statystyki - lvl:
1
Siła:
4
Zręczność:
5
Szybkość:
4
Zmysły:
7
HP:
60
Wytrzymałość:
40
EXP:
0/100
Interwencja MG:
tak
Trwałe urazy:
Całkowita ślepota
Płeć:
Brak