Szron

Data rejestracji:
03.01.2021
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
25.09.2022, godzina 05:16
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
08.03.2021 08:57
Razem postów:
9 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Wygląd:
Ciałko kocura, niczym przeciętny kociak, posiada większy tułów niż łapki, na których w końcu zaczyna się w miarę sprawnie poruszać. Ciało syna Kwitnącego Jaru jest pokryte długim, miękkim oraz zadbanym futrem, który posiada srebrną barwę wraz z ciemnymi pręgami, które przypominają te należące do tygrysa, chociaż nie są całkowicie czarne jak te należące do tego drapieżnika. Ślepia jak na razie posiadają szaro-niebieską barwę.
Płeć:
kocur
Matka:
Kwiatowa Przełęcz
Ojciec:
Kwitnący Jar
Charakter:
Nie jest jakoś zbytnio oddalony od ogólnego zarysu kociaka, który jest ciekaw świata, do którego dołączył z księżyc temu. Jest on gotowy, aby wepchnąć swój nosek, gdziekolwiek się mu tylko uda, im w więcej miejsc tym lepiej dla niego, o więcej się dowie. Co prawda, wraz z tą ciekawością dochodzi brak wstydu, aby pytać się o cokolwiek oraz nie jest w stanie wymierzyć kiedy to dobry moment, aby przestać zadawać pytania, czy tam jakiego tonu powinien używać z innymi. Mówi do każdego jak mu się tylko chce i co mu tylko najdzie na język, bo w końcu, po co się przejmować jak się nie ma wstydu do takich rzeczy.
Mimo tego wszystkiego chciałby każdemu dobrze wpaść, chybachyba że ktoś się obrazi, wtedy miałby danego kota pod ogonem.
Multikonta:
Mrówka [KC]
Statystyki - lvl:
1
Siła:
7
Zręczność:
4
Szybkość:
4
Zmysły:
5
HP:
70
Wytrzymałość:
30
EXP:
10/100
Interwencja MG:
tak
Płeć:
Brak