Oleandrowa Łapa
(sapientiae)


Data rejestracji: 05.01.2021
Data urodzenia: August 2
Czas lokalny: 28.01.2023, godzina 17:52
Status: Offline

Informacje o Oleandrowa Łapa
Dołączył: 05.01.2021
Ostatnia wizyta: 4 godzin(y) temu
Razem postów: 251 (0 postów dziennie | 0,06 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 1 tydzień, 1 Dzień, 17 Godzin

Sygnatura użytkownika Oleandrowa Łapa

  
Dodatkowe informacje o Oleandrowa Łapa
Grupa: Rzeka
Wygląd: Kotka niewiele się zmieniła, chociaż jej wzrost dobił do tej średniej normy. Pod długim, czarnym dymnym futrem kryją się mięśnie, które wyrobiła na treningach. Spiczaste, ostro zakończone uszy są porozstawiane po bokach głowy, a na ich końcach widnieją pędzelki. Smukły pyszczek prezentuje ciemny nos, a nad nim można zauważyć zaokrąglone, żółto-zielone ślepia. Futro stara się utrzymać w dobrym i ładnym stanie, myjąc je dość regularnie. Jaśniejsze przebłyski pojawiają się na szyi, na brzuchu i biodrach, na ogonie.
Mistrz: Pożar
Płeć: kotka
Matka: Kwiatowa Przełęcz
Ojciec: Kwitnący Jar
Charakter: Wyróżnia się między innymi swoją szczerością, jako iż bardzo nie lubi używać kłamstw, chyba że to konieczne. Stara się patrzeć z różnych punktów widzenia i słuchać wielu informacji, a po ich analizie wyrabia swoje własne zdanie. Lubi opierać się o fakty, o swoje własne przeżycia i nawet dyskutować. Czasem uparta, co utrudnia z nią pracę. Uczucia dalej są dla niej niewiadomą, chociaż stara się rozwiązać tę zagadkę od kocięcych chwil, wspomagając się też innymi kotami, chcąc wywoływać u nich różne reakcje. Możnaby to momentami nazwać manipulacją.
Gdy przychodzi czas na żałobę, to nakłada na siebie mnóstwo obowiązków, by tylko nie myśleć o tych złych rzeczach, a później odczuwa swoje zmęczenie. Rzadko rozmawia o swoich zmartwieniach, jako iż uważa je za nieważne i warte przemilczenia, więc po prostu większość rzeczy chowa w swojej głowie. Głównie towarzyszy jej spokój, również na spokojnie stara się wyjaśniać pewne sprawy, chociaż potrafi odczuć irytację. Dość krytycznym okiem potrafi kogoś ocenić przez jakiś czyn. Stara się trzymać jednej, skromnej grupy przyjaciół, jako iż jej zaufanie jest trochę ograniczone. Jest typem realistki.
Multikonta: Słowicza Łapa [KRz] | Miodowa Łapa [GK]
Statystyki - lvl: 2
Siła: 8
Zręczność: 7
Szybkość: 6
Zmysły: 5
HP: 55
Wytrzymałość: 55
EXP: 100/150
Discord: Borówa#8546
Interwencja MG: tak
Zaimki: onx/jex, ona/jej
Płeć: Osoba Niebinarna