Oleandrowa Łapa

Data rejestracji:
05.01.2021
Data urodzenia:
August 2
Czas lokalny:
16.06.2021, godzina 13:05
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
5 godzin(y) temu
Razem postów:
163 (1 postów dziennie | 0,04 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
3 Dni, 14 Godzin, 37 Minut
Klan:
Rzeka
Księżyce:
13 [VI]
Wygląd:
Oleander jest czarną dymną, dość drobną kotką, którą pokrywa długie oraz miękkie futerko. Ma średniej długości, delikatne łapy. Posiada spiczaste, rozstawione po bokach uszy, które ozdabiają pędzelki. Jej oczy, mające miejsce lekko nad czarnym nosem, są duże, okrągłe i w odcieniach szarości i błękitu, później wybarwione na żółto-zielono. Ciało dymnej jest ciemne, niemal czarne, jednak w niektórych miejscach jaśniejsze. Potrafi wysunąć ostre pazurki, a przy skromnym pyszczku drżą jej wibrysy.
Mistrz:
Pożar
Płeć:
kotka
Matka:
Kwiatowa Przełęcz
Ojciec:
Kwitnący Jar
Charakter:
Powinnam zacząć od tego, że koteczka jest straszliwe szczera, nienawidzi słodkich kłamstewek, ponieważ według niej, prędzej czy później, wszystko wyjdzie na jaw. O dziwo, wyróżnia się niesamowitym spokojem, między innymi podczas wypełniania obowiązków, często zadanych przez samą siebie. Dla niej obietnica to wszystko, wolałaby stracić ogon, niżeli jej nie spełnić. Stara się być jak najbardziej efektywna w swoich działaniach! Raczej nie toleruje kotów, które łamią ustanowione zasady, ponieważ sama się ich trzyma. Cóż, dosyć mocno, jednak nie daje tego jako argumentu w każdej rozmowie. Naciska bardziej na fakty, najczęściej poznane przez otoczenie lub swoje wnioski. Między innymi, patrząc na różnorodne zdarzenia, próbuje się w nich wyobrazić i rozpatrzeć reakcję.
Jedną z jej wad jest upartość, jeśli się z czymś nie zgadza, nie da sobie wmówić do rozsądku. Dlatego czasem trudno z nią pracować! Są momenty, gdy ma problemy z uczuciami, wręcz można żec, iż jest bezuczuciowa, niewrażliwa. Ma problemy z okazywaniem ich, czasem nawet z odczuwaniem. Po nazbieraniu rzeczy do zrobienia, ponieważ oczywiście chce pomagać, dociera do punktu, kiedy nie daje sobie rady i wszystko się odwraca od niej. Oleander ma strach przed samotnością do końca życia, więc podczas poznawania nowych kotów... cóż, stresuje się.
Karta Postaci:
https://artemida.webd.pl/thread-7890.html
Miot:
https://artemida.webd.pl/thread-7874.html
Multikonta:
Słowik [KRz]
Statystyki - lvl:
2
Siła:
8
Zręczność:
7
Szybkość:
6
Zmysły:
5
HP:
55
Wytrzymałość:
55
EXP:
50/150
Discord:
Borówa#8546
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
ona/jej on/jego
Płeć:
Osoba Niebinarna