Chłód

Data rejestracji:
31.01.2021
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
20.01.2022, godzina 15:07
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
23.02.2021 20:36
Razem postów:
10 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
grom.gif
Księżyce:
1
Wygląd:
Chłód jest duża od pierwszych chwil po narodzeniu. Chłód jest charakterystyczna od pierwszych chwil po narodzeniu. Chłód jest jak żaden inny kot.
Jej długie futro jest niebieskie srebrne cieniowane oraz kręcone. Na pierwszy rzut oka czasem wygląda to jak ubrudzona biel, jednak na pyszczku i łapach wyraźniej widać jej srebrzyste kolory. Sam pysk ma nieco spłaszczony, na którym wybijają się duże oczy, które w przyszłości wybarwią się na zielono. Nos ma ciemny, uszy niezbyt duże, a białe wąsy są zaskakująco proste jak na kota o kręconym futrze. Do tego jest dość krępej budowy, co jest tylko podkreślane poprzez ilość jej puchatego futra.
Płeć:
kotka
Matka:
Sucha Gałązka
Ojciec:
???
Charakter:
Chłód, jak wiele kociąt, lubi zadawać pytania. Chłód, jak trochę mniej kociąt, lubi gdy odpowiadający jest zakłopotany. Albo zdziwiony. Albo zły.
Chłód lubi wypominać innym co zrobili nie tak. A coś zawsze zrobili nie tak. Wszystko jest zawsze nie tak. Jest zimno, ciemno i jest niedobrze, a inni robią rzeczy źle. Chłód sobie sama poradzi! Chłód zrobi lepiej! A najlepiej Chłód sobie poradzi z zaczynaniem się z innymi by wdać się w walkę - słowną czy dosłowną. Ale woli słowną. A już w ogóle woli jak uda się wywołać walkę między innymi, samemu nic nie robiąc.
Multikonta:
Pochmurny Sen || Zbożowa Łapa, Kwitnąca Łapa
Statystyki - lvl:
1
Siła:
7
Zręczność:
6
Szybkość:
3
Zmysły:
4
HP:
40
Wytrzymałość:
60
EXP:
0/100
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
on/jego, ono/jego