Galopujący Koń

Data rejestracji:
08.02.2021
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
19.06.2021, godzina 20:05
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
Wczoraj, 20:01
Razem postów:
120 (1 postów dziennie | 0,03 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 Dzień, 19 Minut
Klan:
Grom
Księżyce:
21 [06'21]
Wygląd:
Jego uszy zdobią delikatne, niemalże niewidoczne pędzelki. Środki małżowiny usznej są w ładnym, różowiutkim odcieniu, podobnie jak nosek, zdobiący pyszczek kocura. Białą mordkę ozdabia para złotych ślepi. Z biegiem czasu jego mordkę przestał zdobić kociakowy tłuszczyk, a jego miejsce zajęły zarysowane policzki, ukryte pod futrem.
Mimo dosyć gęstej, białej powłoki, jaką jest jego sierść, widać, że ciało Konika składa się z porządnie zbudowanych mięśni. Jego barki stały się nieco szersze, niż za kociaka. Kocura wyróżnia również ponadprzeciętny wzrost. Łapy syna Słonecznego Poranka również zarysowane są mięśniami. I na sam koniec został długi ogon, którego włosy czasem wręcz dotykają ziemi podczas chodzenia.
Białe futro Konika jest starannie układane przez samego kocura. Nie lubi bałaganu wokół siebie, ani tym bardziej na sobie. Dlatego, mimo długich kłaków, wydaje się mniej puchaty, niż gdyby sierści nie układał.
Mistrz:
Nawałnicowy Ryk
Płeć:
kocur
Matka:
Skacząca Żaba
Ojciec:
Słoneczny Poranek
Charakter:
Najpierw myśli, potem robi. Tak można go najlepiej opisać. Konik nigdy nie robił niczego, co mogłoby zaszkodzić. Nie zrobił też nigdy niczego, co by mu miało się kiedyś nie opłacić. Przed każdą poważniejszą decyzją musi się najpierw zastanowić, aby dopiero potem działać.
Opinia publiczna tak naprawdę nigdy go nie interesowała. Choć... może nie tyle, co nie interesowała co po prostu uważał, że lepiej jej nie szargać. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie Ci wygłosić jakieś zdanie, a wtedy nikt go nie poprze bo wcześniej coś się zrobiło. Trudniej jednak opanować opinie o rodzinie. W końcu całe jego starsze rodzeństwo albo zniknęło, albo umarło. Jedynie jego ciotki - Żurawinowy Nos i Truskawkowy Gąszcz - jeszcze godnie reprezentowały ród Słonecznego Poranka.
Mimo to, zarówno do rodziców - a nawet do matki, do której ma żal, że zwraca się do niego imieniem zmarłej siostry - jak i do starszych członków klanu zwraca się z szacunkiem. Liczy jednak często na podobne zachowanie z ich strony.
Często zachowuje się chłodno. Z dystansem. I chociaż jest z niego równie dobry mówca, to po prostu woli słuchać. W końcu nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie Ci wykorzystać informacje, usłyszane przez jakiegoś przypadkowego kota.
Karta Postaci:
https://artemida.webd.pl/thread-7998.html
Multikonta:
Biały Puch, Ostry Kolec [KW] Zachodzące Światło, Piórko [KRz] | Jesionowa Kora, Węgorzowy Grzbiet, Śnieżna Zamieć [GK] Ptasia Łapa [NKT/KC]
Statystyki - lvl:
2
Siła:
12
Zręczność:
7
Szybkość:
4
Zmysły:
4
HP:
65
Wytrzymałość:
45
EXP:
70/150
Interwencja MG:
tak
Płeć:
Brak