Kwaśna Łapa

Data rejestracji:
14.03.2021
Data urodzenia:
16.04.2004 (17 lat)
Czas lokalny:
20.01.2022, godzina 22:15
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
04.09.2021 13:58
Razem postów:
154 (0 postów dziennie | 0,04 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
6 Dni, 22 Godzin, 41 Minut
Klan:
Rzeka
Księżyce:
17 [ix]
Wygląd:
Podrosła, stając się jedynie większą kulą białego futra. Nie osiągnęła jeszcze swojego docelowego wzrostu, zapowiadając się na niewiele większą od Ciemnej Mordki. Na swój wiek jest masywna, o długim, śnieżnobiałym futrze, które na plecach są z lekka okopcone, niemożliwe do zmycia przy czyszczeniu. Trójkątne, nasłuchujące uszy są ciemne, tak samo jak jej pyszczek, który wybarwił się na swój docelowy, ciemniejszy kolor (czarny lynx point), na którym znajdują się ciemniejsze pręgi. Przyozdobiony jest dwoma, błękitnymi i głębokimi ślepiami, patrzącymi uważnie na otoczenie i przekazując krytyczne spostrzeżenia o innych do białej główki, pośród którego miejsce dla siebie znalazł czarny nosek. Potężniejsze, niż za kociaka przednie łapy są ciemnejszej barwy, przeplatane wąskimi lecz licznymi prążkami, udzielając swojego wyglądu również parze z tyłu, obdarowując palce każdej z czteru łap nutą bieli. Ogon, długi i puchaty, jest szarej barwy, przecinany pręgami, bez krzty śnieżnego koloru.
Mistrz:
Kosowa Pieśń
Płeć:
nonbinary (kwiecisty zapach)
Matka:
Ciemna Mordka [npc]
Ojciec:
Potężny Strumień (Sopel) [npc]
Charakter:
Pewna siebie, odważna i ciekawa - pozostały w niej te kocięce zachowania, choć również i w nich spoważniała. Wciąż ekscytuje się wieloma rzeczami i w środku siebie ma otwarte podejście do wielu rzeczy, ciekawiąc się problematyką kocich zachowań i wyrażania się, dopytując o interesujące ją szczegóły i informacje, pragnąc z każdą przeprowadzoną rozmową dowiedzieć się czegoś więcej. Nudzą ją rozmowy, z których nie wyniesie wiele, lecz nie pokaże tego wprost - najwyżej zostawiając owy uraz w sobie, w rozmowie z innymi tworząc kwaśną, pasującą do swojego imienia minę, a na drugi moment zachowując jak gdyby nigdy nic się nie stało, a ona zareagowała jak niewinny anioł. Uważnie dobiera sobie koty, którym pozwoli być obok niej - mając powoli rosnącą wręcz obsesję na punkcie zostania jak najlepszym wojownikiem, chcąc rywalizować z innymi by poczuć adrenalinę, naturalny doping pchający ją do przodu. Pokazać, jak silna i niezależna jest, jak wiele osiągnąć może własnymi łapami, w rzeczywistości podkradając znajomość na czymś i sekrety od innych. Krytycznie patrząca i nie pozwalająca wejść sobie na głowę.
Multikonta:
Antylopia Łapa, Kminek [kw]; Krew [krz] | Sosnowy Ogon [gk]; Goździkowa Łapa, Sucha Łapa, Słomiana Łapa [nkt]; Zmierzch [m]
Statystyki - lvl:
2
Siła:
8
Zręczność:
6
Szybkość:
7
Zmysły:
5
HP:
75
Wytrzymałość:
35
EXP:
20/150
MED EXP:
0/100
Discord:
xxinclt#8760
Interwencja MG:
nie
Zaimki:
ona/jej; on/jego; onx/jex
Płeć:
Osoba Niebinarna