Koszatkowa Łapa
(Gwiezdny)


Data rejestracji: 18.05.2021
Data urodzenia: 12.08.2006 (16 lat)
Czas lokalny: 27.01.2023, godzina 23:41
Status: Offline

Informacje o Koszatkowa Łapa
Dołączył: 18.05.2021
Ostatnia wizyta: 29.10.2022 16:22
Razem postów: 94 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 3 (0 wątków dziennie | 0,03 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 1 tydzień, 4 Dni, 15 Godzin

  
Dodatkowe informacje o Koszatkowa Łapa
Grupa: Cień
Wygląd: Prawie że dorosła już kocica nie przypomina żadnego ze swych rodziców. A przynajmniej nie na pierwszy rzut oka.
Długa i gęsta szata Koszatki jest bowiem koloru czystego śniegu, jednak odwrotnej, jednolitej barwy, smoliście czarnej są łaty pojawiające się na całym jej ogonie, dużej części tylnych łap, blisko ogona i lewej nogi na grzbiecie, na prawej przedniej łapie oraz na części jej mordki, głównie w okolicach nosa, żuchwy i lewego ucha.
Córa Jaskółczego Głosu jest całkiem podobna do swojej matki pod względem budowy. Jest to wysoka, całkiem chuda oraz o długich smukłych łapach kotka, zupełnie jak złotooka rodzicielka.
Co do chłodnych oczu kocicy, tutaj widać podobieństwo i do Iglaka i do Jaskółki. Prawe oko Koszatki jest koloru błękitu, natomiast jej drugie, lewe oko ma barwę złota.
Księżyce: 35
Mistrz: Kra [*] -> Polna Gwiazda
Płeć: Kotka
Matka: Jaskółczy Głos [NPC]
Ojciec: Iglasty Grzbiet [NPC]
Partner: Nikt nie jest godzien.
Charakter: Koszatka jest całkiem ambitną i pewną siebie kotką. I bardzo oziębłą. Mało jakie żarty ją bawią oraz nie oczekuj, że zachowa się ciepło od razu na pierwszym spotkaniu, albo jeśli jej podpadniesz. Kocica zachowuje się całkiem spokojnie i dorośle, jednak nie ma cierpliwości względem innych kotów, najczęściej tych młodszych.
Jest lojalna i oddana Klanowi, szanuje osoby starsze oraz doświadczone, za to bardzo oschła co do kotów młodszych, dziecinnych oraz nieznajomych. Szanuje pozostałe Klany, jednak zachowuje się z ostrożnością i rozumem, gdy przychodzi jej rozmawiać z kimś spoza Klanu Cienia, a nawet i z kimś z Klanu Cienia! Rzadko kiedy kieruje się emocjami, zazwyczaj z rozwagą i starannością podejmuje decyzje, stara się zaspokajać konflikty poprzez rozmowę, jednak nawet ona nie zawacha się użyć siły, jeśli sytuacja tego wymaga.
Multikonta: Głośna Łapa (Kremix) [KRz], Kłoda [S], Króliczek [KW] | Czterolistna Koniczyna [GK], Klonowa Gałązka [GK], Ruda Łapa [GK], Szybująca Łapa [Nkt]
Statystyki - lvl: 2
Siła: 8
Zręczność: 9
Szybkość: 5
Zmysły: 4
HP: 70
Wytrzymałość: 40
EXP: 0/150
Discord: Ikana Hairitto [Kłoda]#6278
Interwencja MG: Tak.
Zaimki: onx/jex, ona/jej
Płeć: Osoba Niebinarna