Koszatkowa Łapa

Data rejestracji:
18.05.2021
Data urodzenia:
12.08.2006 (15 lat)
Czas lokalny:
27.09.2021, godzina 17:39
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
53 minut(y) temu
Razem postów:
86 (1 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 tydzień, 2 Dni, 7 Godzin
Klan:
Cień
Księżyce:
25 [IX]
Wygląd:
Prawie że dorosła już kocica nie przypomina żadnego ze swych rodziców. A przynajmniej nie na pierwszy rzut oka.
Długa i gęsta szata Koszatki jest bowiem koloru czystego śniegu, jednak odwrotnej, jednolitej barwy, smoliście czarnej są łaty pojawiające się na całym jej ogonie, dużej części tylnych łap, blisko ogona i lewej nogi na grzbiecie, na prawej przedniej łapie oraz na części jej mordki, głównie w okolicach nosa, żuchwy i lewego ucha.
Córa Jaskółczego Głosu jest całkiem podobna do swojej matki pod względem budowy. Jest to wysoka, całkiem chuda oraz o długich smukłych łapach kotka, zupełnie jak złotooka rodzicielka.
Co do chłodnych oczu kocicy, tutaj widać podobieństwo i do Iglaka i do Jaskółki. Prawe oko Koszatki jest koloru błękitu, natomiast jej drugie, lewe oko ma barwę złota.
Mistrz:
Kra [*] -> Polna Gwiazda
Płeć:
Kotka
Matka:
Jaskółczy Głos [NPC]
Ojciec:
Iglasty Grzbiet [NPC]
Partner:
Nikt nie jest godzien.
Charakter:
Koszatka jest całkiem ambitną i pewną siebie kotką. I bardzo oziębłą. Mało jakie żarty ją bawią oraz nie oczekuj, że zachowa się ciepło od razu na pierwszym spotkaniu, albo jeśli jej podpadniesz. Kocica zachowuje się całkiem spokojnie i dorośle, jednak nie ma cierpliwości względem innych kotów, najczęściej tych młodszych.
Jest lojalna i oddana Klanowi, szanuje osoby starsze oraz doświadczone, za to bardzo oschła co do kotów młodszych, dziecinnych oraz nieznajomych. Szanuje pozostałe Klany, jednak zachowuje się z ostrożnością i rozumem, gdy przychodzi jej rozmawiać z kimś spoza Klanu Cienia, a nawet i z kimś z Klanu Cienia! Rzadko kiedy kieruje się emocjami, zazwyczaj z rozwagą i starannością podejmuje decyzje, stara się zaspokajać konflikty poprzez rozmowę, jednak nawet ona nie zawacha się użyć siły, jeśli sytuacja tego wymaga.
Multikonta:
Czterolistna Koniczyna [KC], Głośna Łapa (Kremix) [KRz], Kłoda [S] | Inni debile.
Statystyki - lvl:
1
Siła:
6
Zręczność:
8
Szybkość:
4
Zmysły:
2
HP:
65
Wytrzymałość:
35
EXP:
85/100
Discord:
Ikana Hairitto [Kłoda]#6278
Interwencja MG:
Tak.
Zaimki:
onx/jex, ona/jej
Płeć:
Osoba Niebinarna