Artem

Data rejestracji:
06.08.2021
Data urodzenia:
04.10.2001 (20 lat)
Czas lokalny:
01.12.2021, godzina 06:40
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
9 godzin(y) temu
Razem postów:
100 (1 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
3 Dni, 37 Minut
Klan:
Samotnicy
Księżyce:
40 (XII)
Wygląd:
Teraźniejszy Artem jest już dużo większy i silniejszy niż w swoich wcześniejszych księżycach życia. Gdyby ktoś go nie znał to mógłby pomyśleć, że to dwa różne koty, a nie jeden i ten sam Artem. Jak to się stało? Do końca nikt tego nie wie, po prostu pewnego dnia kocur wystrzelił w górę i zatrzymał się dopiero kiedy kompletnie przerósł własne rodzeństwo, które specjalnie z tego faktu zadowolone nie było. Nabrał także siły i masy przez co nie wygląda już jak patyczek, którego może złamać albo porwać ze sobą najmniejszy powiew wiatru. Na dodatek jego wcześniejsze przebarwienia teraz stały się dużo ciemniejsze i wpadają w ciemny brąz, a może nawet już i w czerń. Oczy dalej trzymają się w kolorze niebieskim, uszy są dalej krótkie, ale za to już nos został całkowicie ukryty przez owe ściemnienie się niektórych części ciała kocura. Delikatnie kremowa reszta ciałka Artema skończyła swoją podróż w poszukiwaniu własnego odcienia wcześniej niż reszta, więc od wieku kocięcego niewiele się zmieniła.
Płeć:
Kocur
Matka:
Latte
Ojciec:
Suchy
Charakter:
Artem jest kotem dość przyjaznym jeśli chodzi o kontakty z innymi, ale nie ufa każdemu na zawołanie. Jego zaufanie trzeba sobie wypracować i na nie zasłużyć. Jest on spokojny i zdystansowany, rzadko się unosi, chyba że ktoś mocno nadepnie mu na odcisk. Zna on swoją wartość i nie jest łatwo wmówić mu, że jest w jakimś stopniu gorszy od całej reszty "bo tak", "bo urodziłeś się taki lub siaki" czy "bo urodziłeś się Pieszczochem" i inne takie duperele. Artem chętnie pomaga innym, ale jeśli chodzi o obcych to zawsze upewnia się, że nikt nie chce go do niczego wykorzystać. Nie jest już też taki naiwny jaki był za kociaka. Oczywiście jak każdemu zdarzy mu się zrobić jakąś głupotę czy dwie -albo więcej- a potem stara się to wszystko jakoś poodkręcać, często na własną łapę, z różnym skutkiem. Nigdy jednak nie był dobry w przebywaniu w większej grupie nieznajomych i zawsze oswajał się z takimi rzeczami bardzo powoli, ale mimo wszystko czasami ciągnęło go do nich w jakiś sposób. Artem stał się także prawdziwym kolekcjonerem rupieci i zbiera wszystko co wpadnie mu w łapy.
Multikonta:
Jodłowa Łapa [KW], Kwitnąca Łapa [KRz], Sowia Łapa [KC]
Statystyki - lvl:
2
Siła:
9
Zręczność:
6
Szybkość:
7
Zmysły:
6
HP:
65
Wytrzymałość:
45
EXP:
80/150
Statystyki Medyczne - lvl:
2
MED EXP:
80/200
Discord:
Cremza#1825
Interwencja MG:
TAK
Zaimki:
ona/jej
Trwałe urazy:
spora blizna po pazurach na prawym udzie po kłótni z nieznajomym kotem, blizna na grzbiecie po zerwaniu płatu skóry przez łabędzia
Płeć:
Kobieta