Chwastowa Łapa
(percy shelley)


Data rejestracji: 25.09.2021
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 31.05.2023, godzina 23:39
Status: Offline

Informacje o Chwastowa Łapa
Dołączył: 25.09.2021
Ostatnia wizyta: 01.08.2022 11:00
Razem postów: 117 (0 postów dziennie | 0,03 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 4 Dni, 1 Godzina, 18 Minut

Sygnatura użytkownika Chwastowa Łapa
BABY, WE'RE THE NEW ROMANTICS
come on,__ come along__ with me
heartbreak is the national anthem
WE______ SING____ IT _____ PROUDLY

we are too xx busy dancing
to get knocked off our feet
the best people in life are free

  
Dodatkowe informacje o Chwastowa Łapa
Grupa: Grom
Wygląd: Pomyślałby kto, że to jakaś wichrowa przybłęda, która w Klanie Gromu znalazła się całkiem przypadkiem, bo do obrazu stereotypowego Gromiaka jest mu tak daleko, jak tylko możliwe. Sylwetką przywodzi na myśl młodą sarnę; jest szczupły, może nawet nieco kościsty, o długich, patykowatych łapach. Chociaż gdy był młodszy, był dosyć wysoki jak na swój wiek, okazało się, że dosyć szybko przestał rosnąć, ostatecznie zajmując miejsce gdzieś na górnej granicy średniego wzrostu. Natura nie obdarzyła go też szczególnie oryginalnym futerkiem — jest krótkie, przylegające do ciała, czarno-białe. Biel rozlewa się od dołu. Zaczyna na palcach łap i pnie się wyżej, przez szyję aż po pyszczek, zatrzymując gdzieś między oczami. Nauczył się już, że życie jest o wiele bardziej komfortowe, gdy dba się o swój wygląd, toteż jego futerko jest zwykle relatywnie czyste i ułożone. Jeśli czasem paraduje dookoła z listkami czy kwiatami w sierści, jest to raczej jego własny artystyczny zamysł, a nie efekt niedostatecznego mycia.
Pyszczek również ma drobny, trójkątny, tak jak uszy, zwykle postawione na sztorc. Nad różowym nosem osadzona jest para dwukolorowych oczu — jedno ma kolor żółty, drugie błękitne. Chodzi energicznym, skocznym krokiem a na jego wargach zwykle widnieje uśmiech.
Księżyce: 46
Mistrz: żubrza gwiazda
Płeć: kocur
Matka: cebulowa skórka
Ojciec: żdźblasty chwast
Partner: wiatr szumiący w trawie
Charakter: beztroski, niefrasobliwy, podchodzący do życia z dystansem, pozbawiony ambicji; żyje na obrzeżach Klanu i jest z tego całkiem zadowolony; artystyczna dusza o sporej wyobraźni, ceni sobie ciekawe historie; inteligentny, bystry; ciągnie go do świata, pragnie przeżyć jakąś przygodę; gadatliwy, otwarty, lubi towarzystwo; żartowniś ze skłonnościami do teatralnych zachowań; pewny siebie; łatwo się nudzi, ma słomiany zapał, ciągle potrzebuje nowych bodźców
Multikonta: czereśniowa gałązka, gorycz; krz
Statystyki - lvl: 1
Siła: 4
Zręczność: 6
Szybkość: 6
Zmysły: 4
HP: 65
Wytrzymałość: 35
EXP: 75/100
Discord: moondustglittr#0389
Interwencja MG: tak
Zaimki: on/jego
Płeć: Mężczyzna