Zorza
(Zaginiony)


Data rejestracji: 08.05.2022
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 28.01.2023, godzina 13:10
Status: Offline

Informacje o Zorza
Dołączył: 08.05.2022
Ostatnia wizyta: 06.10.2022 15:43
Razem postów: 1 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 10 Godzin, 21 Minut, 11 Sekund

  
Dodatkowe informacje o Zorza
Grupa: Wicher
Wygląd: Jak na razie niczym szczególnym się nie wyróżnia: ot, zwykła puchata kulka futra. Kulka futra na czterech patyczkach- to chyba bardziej trafny opis. Łapki maleństwa bowiem, uznały że zaczną rosnąć przed resztą ciała. Dodaje to ??? nie tylko śmieszny wygląd ale, i złudzenie że, w przyszłości będzie należeć do tych wysokich. Ha, niedoczekanie! Biało-rude stworzonko już wkrótce przekona się że jako dorosłe będzie małe, chuderlawe i niskie. Mimo mizernego wzrostu, od losu też dostało coś fajnego- futro! Futro maleństwa to piękne, biała, długa szata. Jest ono długie, szczególnie przy karku i szyi- w tych miejscach tworzy ono coś na wzrór kryzy. Podobnie prezętuje się ogon- już niedługo będzie po piękna, długa kita. Na ogonie jednak znajduje się również jedyna ruda łatka na jej ciele. Umieszczona jest na samej końcówce ogona i przyozdobiona małymi cętkami. Z reszty cech do opisu dochodzi nam jasnoróżowy nosek i poduszeczki oraz szaro-niebieskie oczęta. Ślepka kotki nie pozostaną jednak takie na długo- w przyszłości prawe oczko wybarwi się na złoty kolor zaś lewe otrzyma jasnoniebieską barwę.
Księżyce: 16
Płeć: kotka
Matka: Rzeżuchowy Kiełek i Deszczowa Pogoda
Ojciec: co
Charakter: Charakter ma dość... skomplikowany. Z jednej strony jest niezwykle empatyczne i dobre- w potrzebie pomoże każdemu. Jednak- mimo powszechnej opinii odważnego- w rzeczywistości za bardzo przejmuje się rzeczami na które nie ma wpływu i często, w środku lęka się różnych rzeczy, na które na zewnątrz pluje. Utworzyło wokół siebie bańkę dobrej, poczciwej istoty, chcącej dla wszystkich dobrze. Nie odbiega to w prawdzie daleko od rzeczywistości ale, jednak aż takie bezstronne nie jest i swoją opinię też posiada. Darzy szacunkiem każdego, tak samo jak każdego zawsze wysłucha. Nie zawsze jednak przyjmie ten pomysł i od razu się zastosuje- nie, ono bowiem robi tylko to co uważa za całkowie słuszne. Nigdy, przenigdy nie powie że jest czegoś pewne, jeśli tego wcześniej nie sprawdziło bądź nie dostanie potwierdzenia z potwierdzonych źródeł.
Wierzy że dla każdego zdarzenia istnieje logiczne wytłumaczenie a jeśli ono nie potrafi go znaleźć, nie oznacza to że takowe nie istnieje! Wtedy po prostu uznaje że, nie umie takiego znaleźć i koniec. Mimo tego wierzy w Gwiezdnych całym swoim sercem i codziennie do nich się modli. I tak jak do Gwiezdnych darzy ogromny szacunek, tak do swojej i innych historii również. Kocha słuchać opowiadanych przez mamę lub kogoś innego, historii o kotach których pewnie nigdy nie pozna.
??? patrzy na świat przez różowe okulary. Jest realistą ale, skłania się ku optymizmowi. Dostrzec potrafi prawdziwe piękno świata, jak i również skazy które na nim są. Ono rozumie że, jeśli ktoś zostanie obrażony, w jego środku powstanie skaza na całe życie. Nigdy więc nikogo nie obraziło i na pewno nigdy tego nie zrobi.
Multikonta: Sucha Łapa [KC], Rudzik [NŚ], Tornado [NŚ]
Statystyki - lvl: 1
Siła: 3
Zręczność: 7
Szybkość: 4
Zmysły: 6
HP: 60
Wytrzymałość: 40
EXP: 0/100
MED EXP: 0/100
Interwencja MG: tak
Zaimki: ona/jej
Trwałe urazy: brak
Płeć: Kobieta