Słowicza Łapa,
(Gwiezdny)


Data rejestracji: 07.04.2012
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 06.02.2023, godzina 22:58
Status: Offline

Słowicza Łapa, jest obecnie niedostępny. Powód: Nie określono.
Nie ma od: 06.11.2021 — Wraca: Nie określono

Informacje o Słowicza Łapa,
Dołączył: 07.04.2012
Ostatnia wizyta: 12.01.2022 21:45
Razem postów: 1 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online: 15 Minut, 6 Sekund

Sygnatura użytkownika Słowicza Łapa,
"The only time we waste is the time we spend thinking we are alone."

  
Dodatkowe informacje o Słowicza Łapa,
Grupa: Gwiezdni
Wygląd: Mimo, że od czasów młodości mocno urósł i zmężniał, nadal jest raczej szczupły w porównaniu z innymi kocurami. Dodatkowo, mimo, że nie osiągnął tak potężnego wzrostu jak białofutra siostra, wciąż można nazwać go wysokim, co dodatkowo potęguje wrażenie postępującej chudości kota. Przyczyniły się do tego także księżyce samotnej wędrówki, które szybko pochłonęły wiele z sił Słowika, zwłaszcza, że odmawiał jedzenia karmy przynoszonej przez Dwunogów.
Natura chyba chciała spłatać mu psikusa, obdarzając go szarym, lekko pręgowanym futrem - tak, żeby wtapiał się w tło nie tylko spokojnym usposobieniem, ale i wyglądem. Zielonożółte oczy straciły dawny blask i obecnie spoglądają ze smutną rezerwą, choć to powoli zaczyna się zmieniać po powrocie do Klanu. Może nadchodzą dla niego lepsze dni?
Mistrz: Promienna Gwiazda
Płeć: kocur
Matka: Wronie Serce
Ojciec: Jastrząb
Charakter: Porwanie i samotna wędrówka do Klanu, chcąc nie chcąc, musiała wpłynąć na kocura. Niewiele zrobiło to dla jego poczucia własnej wartości, nadal sporo niższego niż przewidywała norma. Księżyce odosobnienia od innych kotów sprawiły, że jego potrzeba towarzystwa stała się bardziej nagląca niż kiedykolwiek. Nie stroni już więc od relacji z innymi, choć nadal czuje się niezręcznie w tłumie i prawdopodobnie nigdy nie zostanie najbardziej rozmownym kotem w Klanie. Jego wycofanie i apatia ustąpiły miejsca przynajmniej tymczasowej radości płynącej z odnalezienia Klanu i powrotu do ukochanej siostry, Łabędziej Pieśni.
Multikonta: Brzóz, Lasek, Jask
Interwencja MG: nie
Płeć: Osoba Niebinarna