Upał
(Zaginiony)


Data rejestracji: 26.07.2022
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 30.05.2023, godzina 14:11
Status: Offline

Informacje o Upał
Dołączył: 26.07.2022
Ostatnia wizyta: 02.08.2022 12:57
Razem postów: 4 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 4 Godzin, 24 Minut, 34 Sekund

  
Dodatkowe informacje o Upał
Grupa: Rzeka
Wygląd: płowy szylkret pręgowany klasycznie z bielą (>50%), żółty oczy, długie futro, krótszy pysk, tęga budowa ciała
Księżyce: 22
Płeć: kotka
Matka: Błękitny Poranek [NPC]
Ojciec: Brązowy Pysk [NPC]
Charakter: Sympatyczna z niej larwa i choć z daleka bije od niej chłodem, chłodna wcale nie jest! Wyłącznie sprawia takie wrażenie i… Cóż, tak właściwie sama nie wie dlaczego. Nie próbuje się dowiedzieć, bo jako kocię jest zainteresowana głównie otaczającym ją światem. Zdaje się, że badanie go pochłania jej uwagę, w przeciwieństwie do kotów, wśród których żyje. Zamiast się z nimi integrować, stara się dogłębnie poznać to, co znajduje się wokoło niej. Nic więc dziwnego, że czas głównie spędza sama. W samotności łatwiej jest jej się skupić, lubi swoje własne towarzystwo, a zapytana o przyjaciół zazwyczaj odpowiada, że obecnie nie są jej potrzebni. Czy jest to prawdą? Owszem, bowiem kolejną cechą tej kreatury jest szczerość, nierzadko do bólu. Ceni to sobie, sama wolałaby usłyszeć gorzką prawdę, niż zostać okłamaną. A wszystkie takie przykrości pamięta przez długi czas!
Oprócz tego, można nazwać ją pracowitą i ambitną, jednak nie do tego stopnia, by iść do celu po trupach. Nigdy nie chciałaby być “tą złą” i wcale się z tym nie kryje. Właśnie dlatego rodzice raczej nie miewają z nią problemów, których koteczka nie lubi sprawiać. Jest posłuszna, bystra oraz spokojna. Święcie przekonana, że dorośli stanowią dla niej przykład, próbuje się do nich dopasować zachowaniem i sposobem bycia. Powoduje to, że niekiedy jest taką “starszą siostrą” dla swojego rodzeństwa, które stara się chronić, nie ważne czy to przed światem, czy innymi kotami. To z kolei oznacza, że jest pewną siebie i odważną jednostką, czasami aż przesadnie, co mogłaby uznać za jedną ze swoich słabości. Nigdy jednak na głos nikomu tego nie przyzna.
Jest dobrym słuchaczem i trochę gorszym mówcą, ale to zapewne skutek izolacji, na którą się zdecydowała. Przez nią miewa problemy z nawiązywaniem nowych znajomości oraz z adaptacją w nowym otoczeniu. Mimo to, zawsze stara się patrzeć na wszystko obiektywnie, z pewną dozą obojętności. Konflikty, jeżeli już zwrócą jej uwagę, stara się załagodzić i znaleźć im pokojowe rozwiązanie.
Multikonta: Tygrys [GK]
Statystyki - lvl: 1
Siła: 8
Zręczność: 6
Szybkość: 3
Zmysły: 3
HP: 40
Wytrzymałość: 60
EXP: 5/100
Discord: JUAn#8563
Zaimki: ona/jej, on/jego
Płeć: Brak