Biedronkowa Łapa
()


Data rejestracji: 23.09.2022
Data urodzenia: 19.04.2001 (21 lat)
Czas lokalny: 30.01.2023, godzina 11:52
Status: Offline

Informacje o Biedronkowa Łapa
Dołączył: 23.09.2022
Ostatnia wizyta: Wczoraj 22:38
Razem postów: 216 (2 postów dziennie | 0,05 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 3 Dni, 2 Godzin, 10 Minut

Sygnatura użytkownika Biedronkowa Łapa
[Obrazek: Untitled-12-23-2022-03-18-13.png]

  
Dodatkowe informacje o Biedronkowa Łapa
Grupa: Wicher
Wygląd: Jak zauważył Pajęcza Łapa - Źdźbło wyrosła w przeciągu ostatnich czterech księżyców. Oczywiście dalej nie ma rozmiarów dorosłego kota, ale jej ciało wysmukliło się trochę i przestało budzić wątpliwości w sprawie tego, do jakiego gatunku zwierzęcia należy. To, że budowę ciała bocianiątko odziedziczyło po ojcu i kotka przybierze raczej dość przeciętny wzrost, gdy dorośnie, jest już całkiem widoczne. Wątpliwości może budzić jedynie sierść - krótka, ale na tyle puszysta, by sprawiać wrażenie, jakby chociaż w tej części wyglądu geny chciały przybliżyć się do długowłosej mamy.
Sama sierść nie przebyła szczególnych zmian, pomijając to, że musiała w trakcie wzrostu kotki zakryć większą powierzchnię ciała. Dalej ma w większości biały kolor, poddający się rudości jedynie w okolicach nosa, pomiędzy uszami i z tyłu przedniej, prawej łapy, gdzie dwie ostatnie lokacje mieszają się też z burym kolorem, który samotnie dominuje na całym ogonie.
Za zmianę można jedynie uznać to, że oczy Źdźbła z szarawego odcienia niebieskiego przeszły w żywszy, bardziej intensywny ton, wciąż jednak pozostając przy błękicie. Za to różowy nos i długie wibrysy pozostały w dokładnie tym samym miejscu i odcieniu, co wcześniej.
Księżyce: 9
Mistrz: Korzenna Woń
Płeć: Kotka
Matka: Żbikopręga
Ojciec: Klekoczący Bocian
Charakter: Dzięki zapoznaniu się już w istotnym stopniu z otaczającym ją światem w postaci obozu Wichru, Źdźbło o wiele pewniej czuje się w znanych jej miejscach i trochę chętniej odkrywa jeszcze niepoznane skrawki tych terenów, na których wie, że może się znajdować. Nie zmieniło się jednak jej podejście w stosunku do rzeczy i miejsc objętych zakazem - w życiu nie wyszłaby samotnie poza dozwolony obszar, a ze względu na chęć ochrony bliskich zarówno przed kłopotami, jak i samym czynem łamania zasad, ich również zawsze jest gotowa przekonywać do pozostania na miejscu.
Dalej ma w sobie bardzo duży respekt do swoich autorytetów i pokłada dużą wiarę w ich słowa, ale trochę ciężej już nakłonić ją do takich czynów, jak polizanie pokrzywy. Czasem ma jeszcze problem, gdy słowa szanowanego przez nią kota zdają się sprzeczne z tym, co wiedziała lub czuła dotychczas, ale najczęściej jednak stawia na zaufanie komuś, kogo postrzega jako wiedzącego więcej.
Nowym priorytetem Źdźbła jest stanie się dobrą wojowniczką i choć wciąż chętnie pozyskuje różne rodzaje wiedzy, to jako najważniejsze i najbardziej pożyteczne zajęcia uznaje te, które prowadzą ją w stronę modelowego terminatora, a później już pełnoprawnego członka klanu, by nie zostać darmozjadem.
Mimo momentów emocjonalnej krytyki wobec samej siebie - związanej raczej z martwieniem się, czy potrafiłaby obronić swoich bliskich przed zagrożeniem - na razie nie ocenia tak samo ostro innych kotów, być może powstrzymywana przed tym łagodnością odziedziczoną po mamie lub strachliwością... Ewentualnie po prostu kulturą.
Multikonta: Śliwka [KR], Szum [KC] || Liliowa Sadzawka [GK/NPC]
Statystyki - lvl: 2
Siła: 6
Zręczność: 8
Szybkość: 6
Zmysły: 6
HP: 65
Wytrzymałość: 45
EXP: 55/150
MED EXP: 0/100
Discord: Julsz#0909
Interwencja MG: tak
Zaimki: ona/jej
Płeć: Kobieta