Ognistopręga

Data rejestracji:
10.06.2015
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
06.12.2021, godzina 19:03
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
03.07.2020 16:14
Razem postów:
1 713 (1 postów dziennie | 0,43 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
31 (0 wątków dziennie | 0,36 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
rzeka.gif
Księżyce:
118 (V)
Wygląd:
Kotka ma krótką sierść w kolorze intensywnie rudym, pokrytą nieco ciemniejszymi pręgami (pręgowanie tygrysie). Charakterystycznego wyglądu dodaje jej biały pyszczek oraz ciemniejszy kolor końcówek uszu. Jest nieco większa i mocniej zbudowana niż przeciętne kotki w jej wieku. Oczy ma koloru bursztynowego. Od innych kotów łatwo można ją rozpoznać patrząc na jej puchaty ogon, który nienaturalnie przekrzywia się w lewo. Od urodzenia przeszkadzał on kotce w swobodnym poruszaniu się - został jednak naprawiony przez medyka i od tego czasu funkcjonuje prawidłowo, jednak wygląda nieco inaczej niż ogony innych kotów. W dodatku zdarza się jej być nieco niezdarną, ponieważ jej rozwój przebiegał inaczej niż u przeciętnego kociaka.
Mistrz:
Czerwony Mak
Płeć:
kotka
Matka:
Jasny Strumyk [*]
Ojciec:
Burzowe Serce [*]
Partner:
Rudzikowy Ogień
Charakter:
Z nieco wycofanej, nieśmiałej kotki przeistoczyła się w jedną z najodważniejszych kocic w Klanie Rzeki - o ile nie w całym lesie. Nie jest może zbyt wygadana czy charyzmatyczna, ale zdecydowanie nie boi się wyrażać swojej opinii, a jej wypowiedzi są zawsze przemyślane. Przez zdecydowaną większość swojego życia na pierwszym miejscu stawiała sprawy Klanu Rzeki i jest gotowa do poświęceń, co niejednokrotnie udowodniła ratując życia współklanowiczom. Po przejściu do Starszyzny jednak przestała być na bieżąco ze sprawami Klanu, skupiając się bardziej na swojej rodzinie.
Multikonta:
Gradowy Podmuch (KW), Bagienna Trzcina (KC), Dymne Niebo (KC), Kamienny Potok (KG), Niski Krok (GK), Lady (P/Z), Kacza Łapa (KR)
Statystyki - lvl:
7
Siła:
19
Zręczność:
14
Szybkość:
12
Zmysły:
12
HP:
70
Wytrzymałość:
90
EXP:
240/600
Discord:
Shetanka #3142