Mysia Łapa.

Data rejestracji:
29.10.2015
Data urodzenia:
05.09.2003 (19 lat)
Czas lokalny:
03.12.2022, godzina 15:52
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
1 godzinę temu
Razem postów:
517 (0 postów dziennie | 0,12 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online:
1 Miesiąc, 2 Tygodni
Wygląd:
Koteczka niewielkich rozmiarów o bardzo szczupłej sylwetce. Futro pokrywające jej drobne ciało ciągle tej samej barwy - pręgowane, bure z fragmentami rudości. Od brody poprzez pierś i cały brzuch sierść jest idealnie biała, tak samo jak skarpetki na łapach i końcówka długiego, biczowatego ogona. Mysz ma nienaturalnie duże uszy, tym samym doskonały słuch. Trochę niżej znajdują się dwa przenikliwe, blado-zielone talary, Mysie ślepia, które drążą nowo poznane koty na wskroś. Jeszcze niżej umiejscowiony jest ciemnoróżowy nos, który jest wiecznie w ruchu. Wyraz Mysiej mordki jest zazwyczaj obojętny, nie okazujący żadnych uczuć, jednak nie raz można dostrzec lekki, najczęściej zuchwały uśmieszek.
Mistrz:
Bystrz [*] || Buk-czołg
Płeć:
kotka
Matka:
Trująca Łapa (NPC)
Ojciec:
Darth Wąs (NPC)
Partner:
-
Charakter:
Zmieniła się. Niegdyś obojętna na wszystko, interesująca się wyłącznie siostrami, można pomyśleć bezuczuciowa kicia. Wydoroślała. Nie jest już tą głupiutką koteczką której wszystko poza rodzeństwem wisi. Wymądrzała, stała się zdecydowanie bardziej uczuciowa, łatwiej wpada w gniew czy rozpacz. Co prawda stara się nie okazywać swoich uczuć w obecności Klanowiczów i sióstr, jednak gdy jest sama, wyrzuca z siebie wszystkie emocje - albo płaczem albo rozmową z którąś z Cór Gromu.Dla niektórych może być tępa, ale jest mądrzejsza niż się wydaje. Bystra, inteligentna, pomysłowa, trzeźwo myśli. Jest naprawdę inteligentna.Mówi mało, należy raczej do tych którzy nie lubią zbędnie strzępić sobie języka. Nie lubi też tłumów, woli przebywać sama, z własnym cieniem albo z którąś z sióstr, które, swoją drogą, są dla niej WSZYSTKIM. Za swoje kochane siostrzyczki jest w stanie bez wahania oddać życie, tak samo jak za Grom, któremu jest niezwykle oddana i lojalna.
Multikonta:
wichura [grom]; amnezja [samotnik]; rozmarynowa łapa, sadzowa łapa [wicher]; skowyt, osa [osia łapa], bobrzy kieł, pomidorowa łapa [cień]; domino [pieszczoch]; żuraw [rzeka] || barwna woda [rzeka]; tsunami, ambient [nowy świt]
Statystyki - lvl:
2
Siła:
5
Zręczność:
7
Szybkość:
9
Zmysły:
5
HP:
50
Wytrzymałość:
60
EXP:
15/150
Discord:
beepo#2137
Interwencja MG:
nie
Zaimki:
onx/jex & oni/ich
Płeć:
Osoba Niebinarna