Mysia Łapa.

Data rejestracji:
29.10.2015
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
19.06.2021, godzina 19:43
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
16.06.2021, 21:43
Razem postów:
963 (0 postów dziennie | 0,25 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
4 (0 wątków dziennie | 0,05 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
1 Dzień, 13 Godzin, 32 Minut
Klan:
grom.gif
Księżyce:
15 [Maj]
Wygląd:
Koteczka niewielkich rozmiarów o bardzo szczupłej sylwetce. Futro pokrywające jej drobne ciało ciągle tej samej barwy - pręgowane, bure z fragmentami rudości. Od brody poprzez pierś i cały brzuch sierść jest idealnie biała, tak samo jak skarpetki na łapach i końcówka długiego, biczowatego ogona. Mysz ma nienaturalnie duże uszy, tym samym doskonały słuch. Trochę niżej znajdują się dwa przenikliwe, blado-zielone talary, Mysie ślepia, które drążą nowo poznane koty na wskroś. Jeszcze niżej umiejscowiony jest ciemnoróżowy nos, który jest wiecznie w ruchu. Wyraz Mysiej mordki jest zazwyczaj obojętny, nie okazujący żadnych uczuć, jednak nie raz można dostrzec lekki, najczęściej zuchwały uśmieszek.
Mistrz:
Bystrz [*] || Buk-czołg
Płeć:
kotka
Matka:
Trująca Łapa (NPC)
Ojciec:
Darth Wąs (NPC)
Partner:
-
Charakter:
Zmieniła się. Niegdyś obojętna na wszystko, interesująca się wyłącznie siostrami, można pomyśleć bezuczuciowa kicia. Wydoroślała. Nie jest już tą głupiutką koteczką której wszystko poza rodzeństwem wisi. Wymądrzała, stała się zdecydowanie bardziej uczuciowa, łatwiej wpada w gniew czy rozpacz. Co prawda stara się nie okazywać swoich uczuć w obecności Klanowiczów i sióstr, jednak gdy jest sama, wyrzuca z siebie wszystkie emocje - albo płaczem albo rozmową z którąś z Cór Gromu.Dla niektórych może być tępa, ale jest mądrzejsza niż się wydaje. Bystra, inteligentna, pomysłowa, trzeźwo myśli. Jest naprawdę inteligentna.Mówi mało, należy raczej do tych którzy nie lubią zbędnie strzępić sobie języka. Nie lubi też tłumów, woli przebywać sama, z własnym cieniem albo z którąś z sióstr, które, swoją drogą, są dla niej WSZYSTKIM. Za swoje kochane siostrzyczki jest w stanie bez wahania oddać życie, tak samo jak za Grom, któremu jest niezwykle oddana i lojalna.
Karta Postaci:
http://www.artemida.webd.pl/warriorcats/viewtopic.php?p=145192#145192
Multikonta:
skowyt; wichura; amnezja; rozmarynowa łapa; osa [osia łapa]; bobrzy kieł; sadzowa łapa; pomidorowa łapa; domino || barwna łapa; tsunami
Statystyki - lvl:
2
Siła:
5
Zręczność:
7
Szybkość:
9
Zmysły:
5
HP:
50
Wytrzymałość:
60
EXP:
15/150
Discord:
bipolar#3199
Interwencja MG:
nie
Zaimki:
onx/jex & oni/ich