Borsucze Futro

Data rejestracji:
19.09.2016
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
20.01.2022, godzina 21:20
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
07.08.2020 03:14
Razem postów:
368 (0 postów dziennie | 0,09 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
9 (0 wątków dziennie | 0,1 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
wicher.gif
Księżyce:
77 [XI]
Wygląd:
Srebrzysty rosły kocur o długim, gęstym futrze, które pokrywają czarne klasyczne pręgi. Kocur ma białą brodę, kryzę oraz krótkie skarpetki na przednich oraz dłuższe sięgające do pięt na tylnych. Jego broda jest silnie zarysowana, a nad nią znajduje się proporcjonalny, łososiowy w środku i czarny na zewnątrz nos, znad którego wyglądają limonkowe ślepia, które zależnie od światła są mniej lub bardziej żółte bądź zielone. Oczy Borsuka kształtem przypominają zaokrąglone kamienie, zwężające się prawie pod kątem ostrym do jednej strony. Z uszu wyrastają mu bujne, czarne pędzle, a żuchwę porastają bujne, długie bokobrody, często falujące na wietrze. Srebrzystego charakteryzują długie łapy ze słabo zarysowanymi mięśniami.
Mistrz:
Zajęczy Sus
Płeć:
kocur
Matka:
Miętowooka [NPC]
Ojciec:
Twarda Gwiazda* [NPC]
Partner:
-
Charakter:
Borsuk nadal jest niepewny siebie, może trochę przestraszony i nieśmiały. Czasami nawet się jąka, aczkolwiek stara się wyplenić to z siebie. Widać, że chciałby więcej, że chciałby naprawić błędy młodości, ale nadal ogarnia go wewnętrzny strach, a tym razem jest nawet większy niż poprzednio. W gruncie rzeczy to raczej sympatyczny kocur, który stara się nikomu nie wadzić. Dodatkowo jest raczej ufnym kotem, toteż czasami zdobywa się na niepewne uśmiechy niczym młodziutka kocica, która przeżywa swoje pierwsze zauroczenie. Ot, cały Borsuk. To raczej typ dyplomaty, nie siłacza, choć jego wygląd zewnętrzny może mylić.
Multikonta:
Trzmiela Gwiazda [Pył], Kruk (KG), Olchowy Szept (KC), Gwieździsta Łapa (KW) | Bystry Nurt (S), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa (GK)
Statystyki - lvl:
5
Siła:
13
Zręczność:
14
Szybkość:
10
Zmysły:
10
HP:
80
Wytrzymałość:
60
EXP:
265/400
Statystyki Medyczne - lvl:
2
MED EXP:
16/200