Oszroniony Pazur
(Zaginiony)


Data rejestracji: 07.10.2016
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 27.05.2024, godzina 00:47
Status: Offline
Informacje o Oszroniony Pazur
Dołączył: 07.10.2016
Ostatnia wizyta: 05.06.2019 18:01
Razem postów: 154 (0 postów dziennie | 0,03 procent wszystkich postów) (Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków) (Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany
Sygnatura użytkownika Oszroniony Pazur
[Obrazek: 2xQUAfb.png]
・゚゚・Lubię, siebie lubię, co chcę r o b i ę i co myślę m ó w i ę・゚゚・
Prostą idę drogą i n i c z e g o już nie boję się
✦ ✦ ✦
・゚゚・Póki we mnie ogień, póki płonie w żyłach krew
Jeszcze wierzę sobie, swoje robię, swoje wiem
Póki we mnie życie mam przed sobą cel i szczyt
Dobrze wiem którędy iść mam by nie zgasił nikt・゚゚・
☆ミW E M N I E O G N I A彡☆
  
Dodatkowe informacje o Oszroniony Pazur
Grupa: grom.gif
Wygląd: Niewiele się w kwestii wyglądu szarasa zmieniło, poza tym, iż przybyło mu parę blizn. Oszroniony Pazur wciąż wizualnie sprawia wrażenie wysokiego kocura przez swoje długie, tyczkowate łapy. W rzeczywistości jest blisko górnej granicy średniego wzrostu, co powoduje, że jest nieznacznie wyższy od przeciętnego kota. Długie jednakże przylegające futro, ciemnoszare na grzbiecie przechodzące w jaśniejszy odcień by skończyć na beżowym brzuchu, klatce piersiowej, łapach i pysku (blue ticked) nadal jest niedbale rozczochrane, nadając Szronowi zawadiackiego wyglądu. Dwukolorowe oczy Oszronionego Pazura - lewe błękitne, a prawe zielone, wciąż posiadają zaczepną, rozbawioną iskrę mimo upływu wielu księżycy, która zdawać by się mogło nigdy nie zgaśnie. Szron zdecydowanie nadal dba o swój niedbały, łajdacki wizerunek.
Blizny: szrama na prawym oku, trzy niewielkie szramy na czubku głowy, szrama na prawej przedniej łapie, szeroka blizna na lewym udzie, szrama z lewej strony nosa, naderwane lewe ucho
Mistrz: Trzmieli Pył [Gwiazda]
Płeć: Kocur
Matka: Sójczy Śpiew
Ojciec: Deszczowy Dzień [*]
Partner: Adrenalina!
Charakter: Wydoroślał i spoważniał.
Haha, a gdzie tam! Nigdy w życiu.
Szron zawsze pozostanie tym samym Szronem co zwykle. Nie ważne ile i co przejdzie - nigdy nie straci pogody ducha. Wojownik wciąż wykazuje się wybitną nieostrożnością i zwyczajną brawurą. Jego życiowym mottem jest "chwytaj dzień" czy też "raz się żyje" i uparcie się go trzyma pchając się we wszelakie niebezpieczeństwa. Prawdopodobnie testuje tolerancje Gwiezdnego Klanu na jego brawurę, który to nie raz zsyłał na kocura różne przeciwności, zapewne w celu powstrzymania go od dalszych głupot. Jak widać bezskutecznie.
Wojownik to magnes na kłopoty. Szron ma niezwykle luźne podejście do życia i charakterystyczny styl bycia, który tworzy nie do końca prawdziwy obraz nieodpowiedzialnego ignoranta. Żyje chwilą, jakby każdy dzień miał być jego ostatnim. Wbrew powszechnej opinii nieogarniętego ryzykanta (która nie mija się z prawdą), Szron nie raz udowodnił, iż potrafi myśleć i dobrze dobierać słowa. Jest dosyć inteligentny, ale bywa tępy i nie dostrzega oczywistych rzeczy. Ma sarkastyczne poczucie humoru, to świetny kumpel, dużo żartuje i często to właśnie on rozładowuję napięcie. To wszystko czyni z niego charyzmatyczną i pełną polotu jednostkę, która łatwo zjednuje sobie innych.
Multikonta: Ważkowa Łapa [KRz] | Chmurne Niebo [KW]
Statystyki - lvl: 4
Siła: 11
Zręczność: 13
Szybkość: 9
Zmysły: 6
HP: 75
Wytrzymałość: 55
EXP: 125/300
Discord: GrumpyFox #6829