Białe Pióro

Data rejestracji:
20.10.2016
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
21.01.2022, godzina 06:28
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
11.01.2019 23:30
Razem postów:
39 (0 postów dziennie | 0,01 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
rzeka.gif
Księżyce:
33 II
Wygląd:
Jako młody kocur Biała Łapa wygląda już dużo proporcjonalniej, niż gdy był kocięciem. Jego głowa nabrała odpowiedniej szerokości, przez co duże, jasnoniebieskie oczy nie wydają się wystawać poza jej obrys. Nisko osadzone, szerokie uszy dopełniają harmonii, a chociaż w rzeczywistości są zaokrąglone, to delikatne pędzelki na ich końcówkach optycznie je wydłużają. Jego szata, poza szerokim pasem ościstej sierści ciągnącej się wzdłuż grzbietu, jest miękka, krótka, z tendencją do lekkiego falowania się. Pod wpływem czasu jego mięśnie się uwidoczniły, a dzięki szerokiej klatce piersiowej, długie łapy wyglądają, jakby wyginały się w kształt beczułki. Uwieńczeniem jego sylwetki jest długi, dość cienki ogon, którym macha na boki, kiedy jest rozluźniony bądź zadowolony.
Ci, którzy znają matkę, zapewne uznają, że poza kolorem i oczami niewiele po niej odziedziczył i przyjdzie im uznać, że kocur wyglądem bardziej musi przypominać ojca.
Mistrz:
Świetlikowa Gwiazda
Płeć:
kocur
Matka:
Dzwonkowa Łąka
Ojciec:
Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać
Partner:
Czarny Książę
Charakter:
Wraz z upływem czasu w kocurze zachodzą pewne zmiany, przede wszystkim spowodowane tym, że ten nie mówi. Chociaż nikt nie wie, co jest tego przyczyną i czy pewnego dnia się to zmieni, Biała Łapa sukcesywnie wycofuje się z życia towarzyskiego, ciesząc się urokami samotności. Musi minąć kilka miesięcy, nim ten wreszcie akceptuje swoją ułomność i podejmuje ryzyko związane z możliwością bycia nierozumianym. Jako terminator jest osobnikiem o dość wyważonej psychice, który mimo trudności z porozumiewaniem się z innymi kotami, nie unika z nimi kontaktu. Sam często wybiera się w dalsze wędrówki, wiedziony ciekawością świata, która nie opuściła go, odkąd po raz pierwszy otworzył oczy.
Multikonta:
Brzask [*] Gorycz (KW)
Statystyki - lvl:
3
Siła:
8
Zręczność:
10
Szybkość:
9
Zmysły:
6
HP:
60
Wytrzymałość:
60
EXP:
55/200