Osmalona Łapa
(Zaginiony)


Data rejestracji: 18.11.2016
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 08.02.2023, godzina 03:13
Status: Offline

Informacje o Osmalona Łapa
Dołączył: 18.11.2016
Ostatnia wizyta: 08.09.2017 07:42
Razem postów: 21 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Osmalona Łapa
- ̗̀ We are safe in the circle of light ̖́-

Nothing bad will ever cross the line
We are safe in the circle of light
Nothing bad will ever cross the line
Let me draw you a circle of light

  
Dodatkowe informacje o Osmalona Łapa
Grupa: cien.gif
Wygląd: Osmalony urósł już na tyle, by sprostać wyzwaniom terminatorskiego życia. Wydłużyły się jego łapy, przez co nie wygląda już jak mała, nieporadna kulka którą był w dzieciństwie. Wiadomo już jednak, że zbyt wiele już nie urośnie, na dodatek jest dość chucherkowatej budowy, przez co na pewno nie będzie imponował postawą. Ogon jest jaki był, długi i cienki, zawsze dziarsko postawiony. Nie zmieniło się również futro, nadal smoliście czarne z jedną białą plamką na brzuchu, krótkie na całej długości ciała i jedwabiście gładkie. Trójkątne uszy osadzone na czubku głowy czujnie słuchają każdego dźwięku, a niebieskie oczy uważnie i z ciekawością obserwują otoczenie.
Mistrz: Wężowa Gwiazda
Płeć: Kocur
Matka: Drobny Ptak
Ojciec: Lamparci Płomień
Charakter: Jest zawsze pogodny. Nawet jeśli wydarzyłoby się coś złego, nie straci swojego optymizmu j hartu ducha. Według niego marzenia się spełniają,a po każdej, nawet najstraszliwszej burzy wyjdzie słońce. Może to brać się z tąd, że dzieciństwo wypełniały mu słodkie i przyjemne chwile, a wszelkie troski okrutnej rzeczywistości wydawały się nie istnieć w radosnym kocięcym świecie.
Ma to swoje odbicie w kontaktach z innymi kotami. Jest ufny, nie boi się poznać kogoś nowego, porozmawiać. Nikogo nie odrzuca na starcie, problem w tym, że nie każdego da się lubić, a takie gwałtowne zderzenie z rzeczywistością z pewnością rozczarowało by go.
O ile wobec innych kotów jest wyrozumiały, to wobec siebie nie ma taryfy ulgowej. Zawsze stara się być tak dobry jak tylko może, a nawet lepszy. Każdą porażkę mocno przeżywa i długo roztrząsa, mocno się obwiniając. W swojej drodze do ideału nie uznaje żadnych kompromisów, wszystko musi być perfekcyjnie. Początkowo się wydawać to dobrą cechą, jednak może to doprowadzić do przesadnego perfekcjonizmu, który na pewno nie wyjdzie nikomu na dobre.
Multikonta: Krzywa Łapa [S], Jastrząb [KW]
Statystyki - lvl: 2
Siła: 7
Zręczność: 7
Szybkość: 6
Zmysły: 6
HP: 65
Wytrzymałość: 45
EXP: 10/150