Truflowa Łapa
(Gwiezdny)


Data rejestracji: 29.11.2016
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 29.01.2023, godzina 21:47
Status: Offline

Informacje o Truflowa Łapa
Dołączył: 29.11.2016
Ostatnia wizyta: 24.12.2017 23:54
Razem postów: 103 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 2 (0 wątków dziennie | 0,02 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Truflowa Łapa
[Obrazek: nQKwnxe.gif]

  
Dodatkowe informacje o Truflowa Łapa
Grupa: wicher.gif
Wygląd: Mały, niesforny kociak o puchatej czarno-białej sierści. Dominującą barwą jest biel, gdzieniegdzie na tułowiu poprzecinana czarnymi owalnymi łatami średniej wielkości. Na głowie, ponad oczami po obu jej stronach umiejscowione są dwie łaty po środku przecięte wąskim paskiem bieli, które jednak nie sięgają oczu. Zakrywają za to do połowy uszy. Należy również dodać, że ogon kotki jest całkowicie czarny.
Na razie jest przeciętnego wzrostu, a choć w żaden sposób nie da się jej nazwać chudą, to daleko jej również do pulchności! Jest zwyczajnie w sam raz, przy czym pod tym względem wrodziła się bardziej w mamę. To samo można powiedzieć o pysku, który nie jest spłaszczony, lecz zgrabny i uzbrojony w bystre, psotne oczy, które z kocięcego błękitu wybarwią się na jasno żółte.
Mistrz: Krzykliwa Mewa, Fiołkowy Świt
Płeć: kotka
Matka: Krzykliwa Mewa
Ojciec: Bezchmurne Niebo [*]
Charakter: Przede wszystkim jest to kotka niecierpliwa i uparta, której ciężko jest usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż kilka uderzeń serca. Dość gadatliwa, a do tego wścibska, czym może łatwo do siebie zrazić innych, choć równie prawdopodobne, że zwyczajnie swoją naiwną gadaniną doprowadzi ich do śmiechu, przynajmniej dopóki będzie małą kulką futra, której więcej wolno niż szanującemu się wojownikowi. Należy również dodać, że jest wesoła i ma luźne podejście do życia, jakby nigdy nie była w stanie w pełni pojąć powagi sytuacji. A to wszystko sprawia, że często palnie coś głupiego, gdyż brakuje jej taktu... Życie dla niej to wieczna zabawa i jeśli myślał ktoś, że rodzice będą bardziej dziecinni niż ich własne potomstwo to, cóż, w jej przypadku nie jest to wcale takie pewne! Co więcej, ma niezwykle kruchą koncentrację i nie słynie z tych najbardziej pamiętliwych kotów... Czasem też umykają jej pewne szczegóły wysyłane przez innych pomiędzy wierszami lub zupełnie niewerbalnie. Cóż, najrozsądniejsza to ona nie jest, ale nadrabia charakterem!
Multikonta: Kwitnący Pąk (KC), Pamiętliwe Serce (S) | Krzemienna Łapa (KR/GK)
Statystyki - lvl: 1
Siła: 6
Zręczność: 4
Szybkość: 6
Zmysły: 4
HP: 65
Wytrzymałość: 35
EXP: 80/100