Motyle Skrzydło
(Zaginiony)


Data rejestracji: 05.12.2016
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 30.01.2023, godzina 05:22
Status: Offline

Informacje o Motyle Skrzydło
Dołączył: 05.12.2016
Ostatnia wizyta: 06.05.2018 00:45
Razem postów: 25 (0 postów dziennie | 0,01 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Motyle Skrzydło
2 + 2
[Obrazek: SLkK9ab.png]
tak
rozumiem świat

  
Dodatkowe informacje o Motyle Skrzydło
Grupa: grom.gif
Wygląd: Cóż, podobno z wiekiem koty powinny nabrać masy mięśniowej lub przynajmniej grama tłuszczu, który chroniłby je przed mrozem albo chociaż nadawał jakiś kształtów. Natomais Trzcina wciąż wyglądem przypomina kociaka skrzyżowanego z patykiem i to nie pierwszej jakości. Ilość żeber na jej klatce piersiowej byliby w stanie policzyć najstarsze koty z Klanu z odległości metra, kręgosłup wyraźnie odcina się na tle skóry, pokrytej niewielką ilością sierści. Jedyne czym jest w stanie się pochwalić Motyla, to wyjątkowo długie i również kościste nogi. Zmatowiałe, gładko przylegające do ciała (dodatkowo podkreślając wygląd szkieletu), w większości bure włosy także nie są powodem zachwytu czy choćby dumy nikogo, a już z pewnością nie Trzciny. Szarozielone oczy, osadzone w środku smukłej, podłużnej czaszki wciąż patrzą na świat z takim samym chłodem i analitycznym, pozbawionym uczuć spojrzeniem, tuż obok długich uszu.
Mistrz: Piorunopręga
Płeć: Kotka
Matka: Cietrzewiowy Grzbiet
Ojciec: Jaszczurczy Język
Charakter: Chłodny, analityczny umysł pozostał i jak na razie nic co kotka przeżyła w swoim krótkim życiu jest w stanie to zmienić. Wciąż solidnie aspołeczna, nie czuje potrzeby kontaktu z innymi kotami, nie widzi w rozmowach żadnego sensu, poza konkretną wymianą informacji.
Nie posiada współczucia, a emocje jakie z rzadka zdarza jej sie odczuć nie traktuje już jako enigmę, a błąd w systemie, któy trzeba jak najszybciej i najdokładniej wyplenić. Perfekcjonistka, chce mieć wszystko dokładnie zrobione, zaplanowane i ułożone, posiada niesamowitą pamięć, z naciskiem na liczby. Jedyną rzeczą jaką ceni w życiu to wiedza i różnorakie sposoby zdobywania jej.
Multikonta: Niedźwiedź, Słowik, Mroźna i Ziółko
Statystyki - lvl: 3
Siła: 8
Zręczność: 7
Szybkość: 7
Zmysły: 10
HP: 50/50
Wytrzymałość: 70/70
EXP: 55/200