Trzmieli Pył

Data rejestracji:
06.12.2016
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
22.01.2022, godzina 06:06
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
07.08.2020 03:48
Razem postów:
1 076 (1 postów dziennie | 0,27 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
72 (0 wątków dziennie | 0,82 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
Niezarejestrowany
Klan:
grom.gif
Księżyce:
88 [VII]
Wygląd:
Trzmiel to w głównej mierze biały z pręgowaniem na niebieskich łatach na głowie oraz grzbiecie, jaki ogonie z niemalże czarną końcówką, oraz ciemnopomarańczowych ślepiach. Jego sylwetkę można raczej zamknąć w kształcie zbliżonym do kwadratu. Wyrósł nieco powyżej średniej wzrostu kocurów w Klanie Gromu, ale pod względem tuszy zajmuje w klanie czołowe miejsce. Pod znacznym tłuszczykiem rozbudowały się porządne mięśnie. Kocur-czołg.
Blizny: przedłużony uśmiech od lewego kącika pyska aż po ucho; oderwana część małżowiny prawego ucha od boku od zewnętrznej strony po całej wysokości. Po udarze w wieku 65 księżyców jego lewe oko się nie domyka, a lewy kącik pyska jest wiecznie opuszczony.
Mistrz:
Wrzeszczący Pysk
Płeć:
kocur
Matka:
Cietrzewiowy Grzbiet (*) [NPC]
Ojciec:
Jaszczurczy Język (*) [NPC]
Partner:
Wdowiec [Wrzeszczący Pysk (*)]
Charakter:
Życie Trzmiela nie było raczej zbyt emocjonujące. Właściwie on sam nigdy nie kierował się emocjami, które starał się ukrywać bardzo głęboko w sobie. Zaczął uczyć się tego chwilę przed zostaniem wojownikiem, a obecnie wypracował swoje kamienne, obojętne i niczym niewzruszone lico do perfekcji. Rzadko kiedy się unosił, czy denerwował. Nabrał trochę więcej szacunku do nieznanych mu kotów i przestał być aż tak zarozumiały jak kiedyś (co nie zmienia faktu, że nadal trochę jest). Kocur jest oschłym, obowiązkowym i ambitnym typem, który lubi jak wszystko chodzi, jak w zegarku, a najlepiej po jego myśli. Nadal nie przepada za tym, gdy ktoś wchodzi mu w drogę, jednakże stał się na tyle obojętny (przynajmniej zewnętrznie), że przestał pokazywać jakiekolwiek oznaki irytacji. Odkąd urodziły mu się kocięta zmiękł nieco, choć nadal jest twardy i bardziej przypomina zimny kamień niż delikatny kwiat.
Życia:
8
Multikonta:
Gwieździsta Łapa (KW), Olchowy Szept (KC), Kruczy Cień (KG) | Bystry Nurt (S/NKT), Chmielograb/Piotr (MGBG), Barszczowa Łapa, Borsucze Futro (GK)
Statystyki - lvl:
8
Siła:
26
Zręczność:
17
Szybkość:
10
Zmysły:
10
HP:
100
Wytrzymałość:
70
EXP:
665/750
MED EXP:
0/100
Discord:
Saga Christal #4248
Interwencja MG:
tak