Sycząca Łapa
(Zaginiony)


Data rejestracji: 11.02.2017
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 27.05.2024, godzina 00:06
Status: Offline
Informacje o Sycząca Łapa
Dołączył: 11.02.2017
Ostatnia wizyta: 02.04.2018 19:34
Razem postów: 7 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów) (Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków) (Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany
Sygnatura użytkownika Sycząca Łapa
Każda kraina posiada swoje ???????
Których blask zgasił ? ? ? ?
Gromadzą się one w konstelacje podupadłych
- ̗̀ N??ę??????? ?ł????? ????? ???? ̖́-
[Obrazek: f2u_moon_by_lacedjewel-db1e4cw.png]
  
Dodatkowe informacje o Sycząca Łapa
Grupa: samotnicy.gif
Wygląd: Sycząca zawsze była, jest i będzie dumna z tego skąd pochodzi i kim jest. I widać to w każdym calu jej osoby. Widać to w tym jak chodzi, jak siedzi, jak patrzy bursztynowymi oczami. I chwali się dumnie tymi kilkoma, wcale nie dużymi bliznami, jakie na jej boku zostawiło spotkanie z dwunogami i ich kłopotliwymi zabawkami.
Podobnie jak jej matka ma dość krótkie łapy, oraz sporo krągłości. Kolor jej futra to kolaż rudego, czarnego i białego, z przewagą czerni. Biel właściwie ogranicza się tylko do jednej dużej łaty na piersi oraz niewielkich skarpetek na przednich łapach. Dość charakterystyczna jest dla niej czarna łata pokrywająca praktycznie całą prawą stronę pyszczka i oboje uszu. Cała reszta to nieregularna siatka plam i plamek, czasami bardziej czarnych, czasami bardziej rudych, aż do ogona, który jest długi i całkowicie czarny.
Mistrz: Skrzący Płomień
Płeć: Kotka
Matka: Bursztynowooka
Ojciec: Gorejący Krzew
Charakter: Klan Gromu to miejsce z którego pochodzi i które stanowi całkowiytą podstawę jej osobowości. Nie umiałaby istnieć bez Klanu Gromu.
Nieco przeszło jej przekonanie, że ona jest najlepsza spośród wszystkich, ale tylko trochę. Po prostu wie, że są w Gromie od niej lepsi i tacy od których wiele może się nauczyć, i że to oni są właśnie najlepsi. Bo Klan Gromu zdecydowanie góruje nad innymi klanami, nawet nie wspominając o samotnikach, czy, co gorsza, pieszczoszkach.
Nie za bardzo umie rozmawiać z kotami i z biegiem czasu nabrała przekonania, że łatwiejszym wyborem są rozwiązania siłowe niż słowne. Przekonywanie innych pazurami i kłami jest do tego bardzo satysfakcjonujące, więc czemu ma się powstrzymywać?
Multikonta: Pochmurny Sen, Wilczy Szlak, Żabia Łapa
Statystyki - lvl: 2
Siła: 10
Zręczność: 6
Szybkość: 5
Zmysły: 5
HP: 50
Wytrzymałość: 60
EXP: 0/150