Chmurka,

Data rejestracji:
07.04.2017
Data urodzenia:
2000
Czas lokalny:
24.01.2022, godzina 14:24
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
20.06.2021 21:52
Razem postów:
351 (0 postów dziennie | 0,09 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
3 (0 wątków dziennie | 0,03 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
3 Minut, 18 Sekund
Klan:
cien.gif
Księżyce:
64 [ wrzesień ]
Wygląd:
Najmniejsza kotka w całej okolicy ( trust me, coś mniejszego nie byłoby w stanie się urodzić ), bardzo niska, o nieproporcjonalnie długim tułowiu i lodowobłękitnych ślepiach, w dodatku pokryta puchatą, śnieżnobiałą sierścią. Wibrysy ma lekko uniesione ku górze na samych ich końcach, uszy bardzo malutnkie, zaś nos i poduszki łap - jasnoróżowe. Natura nie mogła chyba wymyślić czegoś o bardziej urokliwym i niewinnym wyglądzie.
Mistrz:
Kwitnący Pąk, Bagienna Trzcina
Płeć:
kotka
Matka:
Kukułcze Jajo
Ojciec:
Chrzanowy Korzeń
Charakter:
Radość! Radość i miłość dla wszystkich o dobrych i czystych serduszkach - czyli dosłownie dla każdego! Trzeba być miłym, nie wolno sprawiać nikomu przykrości, trzeba nawiązywać rozmowę i łączyć niemożliwe do połączenia dla większości fakty, na wszystkie zadane szybko pytania bądź też pytania, na które powinno odpowiadać się wieloma zdaniami reagując jednym gigantycznym, przepełnionym entuzjazmem głosikiem wiecznie podekscytowanej kotki. A jeśli ktoś rzuca się na cienistego, albo w ogóle na innego kota, jeśli oboje nie są cienistymi, to trzeba go zwyzywać i zagrozić mu tym, że urwie się mu ogon i wsadzi się go w jedno ucho, tak, żeby wyszedł drugim - nawet, jeśli jest jakimś tam psem, który ogona nie posiada!
No i pamiętajcie, każdemu, dosłownie każdemu, trzeba ufać, bo każdy jest przyjacielem! A już zwłaszcza cieniści!
Multikonta:
Pręgowany Grzbiet [ Martwi ], Gęsia Łapa [ KW ], Rokitnikowa Łapa [ KG ], Deszczowa Dolina [ KRZ ], Carny Świt [ MGBG ], Ryk, Niedźwiedzia Łapa [ GK ]
Statystyki - lvl:
4
Siła:
11
Zręczność:
13
Szybkość:
8
Zmysły:
6
HP:
75
Wytrzymałość:
55
EXP:
5/300
MED EXP:
0/100