Gruszkowa Łapa
(Gwiezdny)


Data rejestracji: 14.05.2017
Data urodzenia: February 13
Czas lokalny: 04.06.2023, godzina 20:05
Status: Offline

Informacje o Gruszkowa Łapa
Dołączył: 14.05.2017
Ostatnia wizyta: 17.03.2023 01:25
Razem postów: 291 (0 postów dziennie | 0,07 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 1 Dzień, 1 Godzina, 57 Minut

Sygnatura użytkownika Gruszkowa Łapa
xx xx
but this was my deathbed
Ixxd i e dxxt h e r exxa l o n e
when I closed my eyes tonight

- ̗̀♢ you carried me home ♢ ̖́-

  
Dodatkowe informacje o Gruszkowa Łapa
Grupa: Gwiezdni
Wygląd: Kotka na pewno urosła, może nie dużo ale zawsze. Każdy kto na nią spojrzy może stwierdzić jedno, jest dość puchata. Nie chodzi o to iż jest gruba, ma tylko bardzo dużo swojego płowego futerka. Pewnie niektórym może się zdawać że ono jest trochę brudne, no jak to z płowym umaszczeniem. U niej zawsze będzie dawało wrażenie na brudne, lecz może coś w tym jest. Bo ostatnimi czasami nie dbała o swoje futerko, kto to wie. Pewnie jedno i drugie. Jej łapki nadal są dość masywne, możne nie jakoś specjalnie wielkie ale zawsze trochę większe. Posiada także złote oczy, które ostatnio mają w sobie więcej strachu niż smutku.
Mistrz: Chmurne Niebo (?)
Płeć: kotka
Matka: Tymiankowy Listek [NPC] [*]
Ojciec: Czyżykowy Głos [NPC] [*]
Partner: ---
Charakter: Podczas jej choroby również i charakter uległ zmianie. Każdy kto na nią spojrzy i ją znał wcześniej, może pomyśleć że to ta sama Gruszka. No cóż... jednak nie. Przez te wydarzenia które się ostatnio działy stała się strachliwa, bardziej niż wcześniej. Kiedy jej matka umarła pod głazem, załamała się. Lecz jeszcze jako tako się odzywała, teraz już tak nie jest. Kiedy dowiedziała się że jej ojciec ma kociaki z inną kotką poczuła się opuszczona. Bardziej niż wcześniej gdy Ziółko powiedziała że zdradziła rodzinę. Przez to straciła do każdego zaufanie, nawet do tych których dobrze zna. Nie chce już ufać nikomu, boi się że znowu ją zranią. Między innymi dlatego przestała się odzywać zupełnie, ten sam powód. Jest również tak jak wcześniej bardzo skryta w sobie i nieśmiała. Choć można to zauważyć po tym że właśnie boi się mówić. Często również płacze w nocy, czy też w dzień, czyli ma depresję po prostu. Jednym słowem, boi się wszystkiego dosłownie, nawet własnego cienia.
Multikonta: Morelowa Łapa [KC] Trawiaste Zbocze [KG] Nawałnica [S] Lśniące Futerko [NPC/KRz] Pszczela Łapa [KC] Sucha Łapa [KW]
Statystyki - lvl: 2
Siła: 7
Zręczność: 8
Szybkość: 5
Zmysły: 6
HP: 65
Wytrzymałość: 45
EXP: 25/150
Discord: herba#8045
Interwencja MG: nie
Zaimki: ona/jej
Płeć: Kobieta