Wydmowy Wiatr

Data rejestracji:
03.09.2017
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
01.12.2021, godzina 01:53
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
58 minut(y) temu
Razem postów:
768 (1 postów dziennie | 0,19 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
20 (0 wątków dziennie | 0,23 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
2 Dni, 16 Godzin, 22 Minut
Klan:
Rzeka
Księżyce:
103 [x]
Wygląd:
A potem ta kotka stała się Wydmą. Na dzień ceremonii pięknie wyczyściła futerko i starała się, aby tak pozostało. Tylko te parę dni było do przystosowania się do rangi i tego, o z nią związane. Futro Wydmowego Wiatru więc jest teraz czystsze, niż gdy była terminatorką. Zdobyła też trochę mięśni. Nadal wysoka i długa, ruda tygrysio pręgowana z białymi znaczeniami i zielonymi oczami. Teraz już dużo w jej wyglądzie zmieniać się nie będzie, chyba, że dostanie jakieś bitewne blizny. Ale innych zmian chyba nie będzie.
Mistrz:
Drżący Płomień
Płeć:
kotka
Matka:
Ubłocona Mordka
Charakter:
Charakter wojowniczki o imieniu Wydmowy Wiatr nie zmienił się, prócz tego, że nie jest aż taka energiczna. Albo po prostu poważniejsza. Minęło trochę czasu od mianowania, więc jeszcze nie widać, czy mocno się zmieniła. Na razie jest tak, jak było, jednie jej energiczność nie jest wykorzystywana w ten sam sposób, bo teraz wykorzystuje ją do pełnienia swoich obowiązków oraz jest poważniejsza. Tyle.
Po stracie tak wielu ważnych kotów Wydmowy Wiatr posmutniała, jest bardziej na boku. Na szczęście nie odbiło się to na terminatorów. Jest lepiej, gdy spotyka kogoś kogo zna, ale jednak ciągle kogoś traci... Próbuje jednak nie ukazywać tego uczucia z głębi siebie.
Multikonta:
Ważkowa Sadzawka (S), Aura (Nś)
Statystyki - lvl:
5
Siła:
11
Zręczność:
12
Szybkość:
14
Zmysły:
9
HP:
80
Wytrzymałość:
60
EXP:
30/400
Statystyki Medyczne - lvl:
1
MED EXP:
80/100exp
Discord:
dunewind#1748
Interwencja MG:
tak
Zaimki:
ona/jej/każde
Płeć:
Kobieta