Różany Kwiat

Data rejestracji:
17.10.2017
Data urodzenia:
Nie określono
Czas lokalny:
24.01.2022, godzina 14:31
Status:
Offline
Ostatnia wizyta:
21.11.2021 15:03
Razem postów:
91 (0 postów dziennie | 0,02 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
4 (0 wątków dziennie | 0,05 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online:
11 Godzin, 18 Minut, 29 Sekund
Klan:
Gwiezdni
Księżyce:
szesnaście i serduszko bić skończyło
Wygląd:
Po sześciu księżycach siedzenia spokojnie wyrwał ją głos Sójczego Śpiewu. Ceremonia, na której dostała imię Różanej Łapy i siostrę jako mistrzynię. Mysiowąsa, nowa zastępczyni zaczęłą ją trenować. Dzięku temu stała się trochęszybsza, garb zniknął, łapki stały się trochę dłuższe, a jej futro bardziej zmatowiało, gdyż nie dbała już onie jak za czasów kocięcia. Teraz dla terminatorki liczył się bardziej trening, niż uroda. Ale może kiedyś wróci do swoich godzinnych toalet i znów będzie tą czystą, małą pięknisią? Znaczy, nie oznacza to, że nie jest ładna - najpiękniejsza z rodzeństwa. Ma taki medal nawet, o tutaj (kliknij w link!)
Mistrz:
Mysiowąsa
Płeć:
kotka
Matka:
Sójczy Śpiew
Ojciec:
Deszczowy Dzień [*]
Partner:
gwiazdka obok mnie
Charakter:
No i trening. Jej jąkanie się po paru księżycach ustało i kotka nauczyła się mówić poprawnie, jak na terminatorkę przystało. Stała się odważniejsza i silniejsza. Cieszy się z życia, nie chowie się po krzakach od kiedy tylko wyszłą pierwszy raz z obozu. Poczuła tę magię. Nie będzie już taka, jaka była! Chce skończyć trening i pozwiedzać świat, ale na to jeszcze za wcześnie.
Multikonta:
Wydmowy Wiatr (KRz), Ważkowa Sadzawka (KC), Aura (NŚ) || Potok (GK), Ostrężyna (GK), Owsiana Łuska (NPC), Kalinowa Łapa (NKT)
Statystyki - lvl:
3
Siła:
11
Zręczność:
8
Szybkość:
8
Zmysły:
6
HP:
65
Wytrzymałość:
55
EXP:
80/200
MED EXP:
0/100
Discord:
dunewind#0178
Płeć:
Brak