Chwast.
(Zaginiony)


Data rejestracji: 01.04.2018
Data urodzenia: 2000
Czas lokalny: 02.06.2023, godzina 23:06
Status: Offline

Informacje o Chwast.
Dołączył: 01.04.2018
Ostatnia wizyta: 02.05.2018 16:10
Razem postów: 4 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 1 (0 wątków dziennie | 0,01 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: Niezarejestrowany

Sygnatura użytkownika Chwast.
[Obrazek: 2G3UAIx.png]

  
Dodatkowe informacje o Chwast.
Grupa: grom.gif
Wygląd: Nie należy do masywnych kotów bądź do wysokich, raczej pasuje do średnich i standardowych. W prawdę nie wyróżnia się od innych wyglądem. Posiada małe ciało - jak to zwyczajne wśród młodych kociąt - oraz krótkie łapki z ostrymi pazurkami. Futerko jest bure, długie oraz miękkie i zadbane. Posiada silne nogi do chodzenia i zwiedzania różnych rzeczy, bo każdy kociak z chęcią pochodzi po obozie. Ślepia lśnią ciekawością i posiadają niebieski, lecz z upływem czasu pozostanie jedynie złocisty kolor.
Płeć: kocur
Matka: Olchowy Listek ~ Sójczy Śpiew || Kromka*
Ojciec: no thanks - Jaskier?
Charakter: Świat, jaki otacza małego kocurka, jest dla jego małego mózgu zachwycający i pełen wrażeń. Te wszystkie koty - takie duże i sile! - nie przerażają go, wręcz przeciwnie, pobudzają jego interes do poznawania ich. Nie wstydzi się tego ani trochę, pomimo tego, że jeszcze nie potrafi poprawnie mówić, zdecydowanie zechce zamienić jedno czy dwa słowa z takim niesamowitymi kotami. Jak zauważy jakąś bliznę o ciekawym kształcie, z pewnością zapyta o historię i Chwast, z chęcią posłucha od początku do końca narracji Klanowicza.
Jego nowe mamy - bo taty nie posiada i jakoś ten pomysł nie wygląda mu zachęcająco - są wspaniałe. Otrzymuję od mamy Sójki (Sójczy Śpiew) fajne historie o różnych rzeczach, o których Mama im nigdy nie opowiadała. A to szkoda. Mama Sójka bardzo dobrze opowiada, bura kluska nie zdąży się oglądnąć, a już Sójczy Śpiew posiada jego całkowitą uwagę. Mama Olcha (Olchowy Listek) zaś jest z pewnością ulubienicą małej włochatej kluski - bo spacery po obozie. Jak pyta, to Olchowy Listek podaje mu odpowiedź, o ile jest w stanie, jak na dziś, skutecznie zaspokaja jego ciekawość.
Statystyki - lvl: 1
Siła: 5
Zręczność: 6
Szybkość: 6
Zmysły: 4
HP: 60
Wytrzymałość: 40
EXP: 0/100